Logo firmy - Biuro Podróży MARTIN - Piła, wielkopolskie. Biuro Podróży MARTIN
adres:
ul. 14 Lutego 10
64-920 Piła
telefony:
tel./fax (67) 215 62 20
tel./fax (67) 215 62 21
tel./fax (67) 215 62 22
powiat: pilski  województwo: wielkopolskie
NIP: 7771886815
rok założenia: 1997
forma prawna: spółka jawna
forma własności: własność prywatna
branże:
- Biura podróży
- Turystyka
- Tour operatorzy
email:
główny adres kontaktowy e-mail do firmy
Biuro Podróży MARTIN - zdjęcie-43644Biuro Podróży MARTIN - zdjęcie-43645Biuro Podróży MARTIN - zdjęcie-43646Biuro Podróży MARTIN - zdjęcie-43647Biuro Podróży MARTIN - zdjęcie-43648Biuro Podróży MARTIN - zdjęcie-43649
opis działalności:

Tradycja: Przedsiębiorstwo Turystyczne Martin organizuje polskim turystom wyjazdy za granicę nieprzerwanie od 1997 roku. Naszą największą dumą jest ponad 100 tysięcy zadowolonych klientów, którzy w tym czasie spędzili z nami swoje wymarzone wakacje. Opiekę nad turystami za granicą sprawuje doświadczony zespół pilotów i rezydentów, który czuwa nad tym, aby Państwa wyjazd stał się niezapomnianą przygodą, której nie zakłócą żadne nieprzewidziane problemy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nieustannie modyfikujemy i dostosowujemy naszą ofertę.

Bezpieczeństwo: Przedsiębiorstwo Turystyczne Martin posiada wszystkie wymagane zezwolenia na działalność Organizatora Turystyki oraz spełnia wszystkie formalne wymogi Ustawy o Usługach Turystycznych. Posiadamy zezwolenie na prowadzenie działalności turystycznej o numerze 0266 K wydane przez Wojewodę Wielkopolskiego. Zgodnie z Ustawą o Usługach Turystycznych posiadamy Gwarancję Ubezpieczeniową wpłat oraz podróży zagranicznych, o numerze 152/2012/OKR zawartą w Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych INTER Polska S.A. Wszyscy turyści wyjeżdżający na imprezy organizowane przez P.T. Martin posiadają ubezpieczenie od Kosztów Leczenia oraz Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Jesteśmy Spółką Jawną z udziałem tylko polskiego kapitału, a jedynymi udziałowcami są właściciele firmy, Beata i Paweł Tyczyńscy.

Rzetelność: W trosce o Państwa komfort i zadowolenie z wakacji, nieustannie dbamy o jakość naszych usług. Dowodem tego są liczne certyfikaty jakości usług świadczonych przez Przedsiębiorstwo Turystyczne Martin. Wśród nich wymienić można tak znaczące wyróżnienia jak „Dobre bo Polskie”, Certyfikat Najwyższej Jakości Usług Turystycznych, Najlepsze w Polsce czy tytuł Menedżera Roku. Uczestniczmy również w programie rzetelności Krajowego Rejestru Długów i posiadamy certyfikat „Rzetelna Firma”.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu: Od wielu lat wspieramy lokalną społeczność pomagając przy organizacji imprez kulturalnych, wspierając osoby w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, ale przede wszystkim angażując się w pomoc lokalnemu sportowi oraz kibicom. W roku 2012 nasze działania zostały dostrzeżone przez poznańską redakcję Gazety Wyborczej. Nasze Biuro otrzymało wysokie, 5. miejsce w plebiscycie Wielkopolska Firma Społecznie Odpowiedzialna. 

Oferta:
- Majówka
- Hiszpania 
- Chorwacja
- Francja / Paryż
- Włochy
- Grecja
- Bułgaria
- Czarnogóra
- Turcja
- Pozostałe wycieczki objazdowe

Szukasz oferty imprezy dla grupy zorganizowanej? Dzięki 16-letniemu doświadczeniu w organizacji imprez turystycznych oraz szerokiemu spectrum rzetelnych i wiarygodnych kontrahentów zagranicznych, możemy Tobie zaoferować nie tylko bogaty i zróżnicowany program imprez odpowiadających Twoim oczekiwaniom, ale również atrakcyjną i elastyczną wycenę. e-mail dla grup zoranizowanych: grupy@martintour.pl