Logo firmy - Centrum Handlowe PTAK S.A. - Rzgów, łódzkie. Centrum Handlowe PTAK S.A.
adres:
ul. Rzemieślnicza 35
95-030 Rzgów
telefony:
tel. (42) 214 11 69
tel. (42) 235 26 22
tel. (42) 214 18 28
fax (42) 214 17 30
powiat: łódzki wschodni  województwo: łódzkie
NIP: 7291017255
rok założenia: 1993
forma prawna: spółka akcyjna
forma własności: własność prywatna
Centrum Handlowe PTAK S.A. - zdjęcie-433Centrum Handlowe PTAK S.A. - zdjęcie-434Centrum Handlowe PTAK S.A. - zdjęcie-435Centrum Handlowe PTAK S.A. - zdjęcie-436
opis działalności:

Centrum Handlowe "Ptak" to największe w Europie Centrum handlu hurtowego i detalicznego odzieżą, obuwiem i galanterią. Pomysł jego uruchomienia zrodził się w 1993 roku. Właśnie wtedy została wybudowana pierwsza hala handlowa.

Obecnie Centrum Handlowe PTAK to nowoczesne i przestronne obiekty handlowe, spełniające standardy europejskie położone na 22 hektarach. Przeszklone pasaże i galerie handlowe spełniają aktualne światowe normy estetyczne. Szeroki asortyment, zróżnicowany pod względem cenowym, daje możliwość dokonania zakupów wszystkim, bez względu na zasobność portfela. Znajdziecie tam Państwo bogatą ofertę ponad 2500 firm prezentującą wyroby zarówno rynku lokalnego, małych i średnich przedsiębiorstw a także renomowanych firm polskich i zagranicznych producentów z branży odzieżowej, obuwniczej i galanteryjneJ, w tym: Vertus, Gino Rossi, Fruit of the Loom, Lotto, Adidas, Nike, Puma, Top Secret, Atlantic, Vistula & Wólczanka, Olimpia, Sabra, AE Woman, Pretty Women, Jukon, Disney, Fan Club, Alpina, 4F. W ciągu ostatnich lat Centrum Handlowe PTAK na trwałe wpisało się w krajobraz regionu, kraju i województwa. Dzięki swojej długoletniej działalności zyskało pozycję lidera na rynku, zdobyło zaufanie i wielomilionową grupę klientów regularnie dokonujących tu zakupów. Co roku Centrum odwiedza 6 mln klientów.

Jednak Centrum Handlowe PTAK to nie tylko miejsce realizacji transakcji kupna i sprzedaży, ale także centrum mody oraz promocji handlu. Stwarzamy nie tylko możliwość ekspozycji i sprzedaży towarów, ale jesteśmy platformą służącą do nawiązywania kontaktów międzynarodowych. To tutaj kształtowane są nowe trendy mody oraz wprowadzana nowa jakość produktów połączona z konkurencyjnymi cenami. Obecność firm na naszym rynku jest kluczem do sukcesu. Niesłabnące zainteresowanie ze strony potencjalnych Najemców wynajęciem powierzchni handlowej w Centrum Handlowym PTAK dowodzi nie tylko trafności decyzji i potrzeb jego powstania, ale także ciągłego, nieustannego rozwoju, podejmowania nowych wyzwań i realizacji nowych inwestycji.

Centrum Handlowe PTAK usytuowane jest w odległości ok. 5 km od Łodzi, tekstylnej stolicy Polski. Bezkolizyjny i szybki dojazd dla zmotoryzowanych, bezpośrednie połączenia z Łodzią oraz miejscowościami ościennymi mają z pewnością wpływ na to, iż Centrum Handlowe PTAK oddziaływuje na ponad 1,5 milionową aglomerację łódzką. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo klienta Centrum Handlowe PTAK uruchomiło także bezpłatne linie autobusowe z wybranymi punktami Łodzi. Doskonała lokalizacja w sercu Polski w odległości 350 km od jej granic, tuż przy jednej z tras o największej przepustowości w Polsce - trasie K1 Gdańsk-Cieszyn, łączącej jej południowy kraniec z północnym sprawia, że Centrum Handlowe PTAK stało się idealnym i wymarzonym miejscem dla rozwoju handlu hurtowego i detalicznego w Europie. Dzięki temu klientami Najemców Centrum Handlowego PTAK są hurtownicy i detaliści nie tylko z całej Polski, ale także Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Węgier a także Niemiec oraz Francji.