adres:
Lewkowiec 68
63-400 Ostrów Wielkopolski
telefony:
tel. (62) 733 82 00
powiat: ostrowski  województwo: wielkopolskie
NIP: 7251005725
rok założenia:
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
forma własności: udział kapitału zagranicznego

reklama

opis działalności:

W roku 1928, duński inżynier Sigurd Dyrup założył małą fabryczkę farb, która dała początek marce znanej na całym świecie. Obecnie Dyrup A/S, jako firma całkowicie niezależna, wchodzi w skład duńskiego holdingu Monberg & Thorsen.

W Europie Dyrup słynie z produkcji nowoczesnych i wyjątkowo skutecznych produktów ochrony drewna. Oferuje także farby wodorozcieńczalne i rozpuszczalnikowe. Główne marki: BONDEX oraz DYRUP są znane wielu klientom indywidualnym i odbiorcom przemysłowym. Zakłady produkcyjne i przedstawicielstwa w całej Europie, doświadczona i kompetentna załoga oraz nowoczesne technologie sprawiają, iż w pełni zaspokajane są indywidualne potrzeby klientów.

Produkty firmy Dyrup oferowane były w Polsce najpierw przez dewizowy Pewex, a następnie za pośrednictwem łódzkiej spółki Compact. W roku 1994 utworzono firmę Dyrup Polska z siedzibą w Łodzi, gdzie 8 lat później uruchomiono nowoczesne Centrum Produkcji Lakierów dla całej Grupy Dyrup.

Dzisiejszy Dyrup jest międzynarodowym dostawcą produktów definiujących nowy i nowoczesny styl życia, którego oferta stała się dla klientów źródłem inspiracji zarówno w domach, miejscach pracy, jak i w obiektach użyteczności publicznej.