Logo firmy - LEMAR E.Czyża, P.Bieleń Sp.j. - Olsztyn. LEMAR E.Czyża, P.Bieleń Sp.j. Artykuły higieniczne
adres:
ul. Kołobrzeska 50
10-434 Olsztyn
telefony:
tel. (89) 533 88 50
fax (89) 533 88 51
powiat: Olsztyn  województwo: warmińsko-mazurskie
NIP: 7391007523
rok założenia: 1994
forma prawna: spółka jawna
forma własności: własność prywatna
branże:
- Higieniczne i opatrunkowe artykuły
- Medyczny, szpitalny sprzęt - materiały, wyposażenie, naprawa
- Magazyny, systemy magazynowe, logistyka
- Transport, spedycja
- Rehabilitacyjny i medyczny sprzęt
opis działalności:

Sprzedaż hurtowa i refundacja pieluchomajtek dla dorosłych, wkładek anatomicznych i kosmetyków do pielęgnacji obłożnie chorych oraz sprzętu ortopedycznego i medycznego wielu firm.

Firma Lemar E.Czyża,P.Bieleń to jeden z czołowych dystrybutorów pieluch i pieluchomajtek dla dorosłych oraz podkładów urologicznych w Polsce. Zaopatrujemy apteki, domy pomocy społecznej, szpitale, sklepy medyczne i hurtownie na terenie całego kraju. Firma posiada statut hurtowni farmaceutycznej. W ofercie posiadamy produkty kilku czołowych, europejskich producentów artykułów pomocniczych przy opiece nad pacjentami z problemami inkontynencji. Stale pracujemy nad poszerzeniem asortymentu aby stworzyć kompleksową ofertę produktów podnoszących jakość życia pacjentów oraz osób starszych. Nasza silna pozycja w województwie warmińsko-mazurskim sprawiła, że jesteśmy w stanie zagwarantować bezpłatny dowóz artykułów do domu pacjenta na terenie całego województwa. Ponadto współpraca z firmami transportowymi zapewnia nam hurtową sprzedaż produktów na terenie całego kraju i za granicą.

Logistyka i transport w obrębie województwa, magazynowanie (1000 m kw), rozwożenie i zbiory paczek i palet. Kompletowanie towaru.

Warmińsko-Mazurskie Centrum Logistyczne "Lemar Logistics" powstało jako odpowiedz na rosnące zapotrzebowanie firm na usługi logistyczne w Polsce północno-wschodniej. Posiadamy wszystkie certyfikaty potrzebne do działalności transportowej, magazynowej i dystrybucyjnej. Oferujemy pełny outsourcing wszystkich procesów logistyczny w województwie warmińsko-mazurskim.

Ponad 5-letnie doświadczenie w dystrybucji palet i paczek sprawia, że doskonale znamy topografię bardzo trudnych w obsłudze logistycznej terenów województwa Warmińsko-Mazurskiego i województw ościennych. Zmodernizowany obiekt zlokalizowany w przemysłowo-handlowej dzielnicy Olsztyna i nowoczesny tabor sprawia, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przygotowani do magazynowania i dystrybucji różnorodnych artykułów, w tym: sprzętu AGD, leków, żywności i wielu innych. Przewożony towar jest ubezpieczony, a pracę kierowców i magazynierów monitoruje 16 kamer i system GPS.

Ofertę kierujemy do:

  • Firm logistycznych,
  • Firm kurierskich,
  • Ogólnopolskich hurtowni,
  • Regionalnych hurtowni działających na terenie Warmii i Mazur,
  • Firm rozwijających działalność handlową w obwodzie Kaliningradzkim i na Litwie.