Logo firmy - Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - Łopuszno, świętokrzyskie. Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński
adres:
ul. Przedborska 8
26-070 Łopuszno
telefony:
tel. (41) 391 40 70
kom. 692 277 108
kom. 694 922 944
powiat: kielecki  województwo: świętokrzyskie
NIP:
rok założenia:
forma prawna: przedsiębiorstwo prywatne
forma własności: własność prywatna
Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - zdjęcie-62118Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - zdjęcie-62119Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - zdjęcie-62120Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - zdjęcie-62121Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - zdjęcie-62122Profesjonalna Hodowla Zajęcy Rudziński - zdjęcie-62123
opis działalności:

Profesjonalna hodowla zająca europejskiego (lepus europaeus)

 

Hodowla powstała na podstawie zezwolenia od Ministra Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa w 1995 r. lecz badania i doświadczenia w hodowli kuropatw prowadzimy już od kilkunastu lat, w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Hodowla położona jest z dala od zabudowań i ruchliwych dróg.

 

Ponadto posiada specjalistyczny nadzór weterynaryjny, wykonywane są okresowo badania bakteriologiczne i parazytologiczne. Naszą kuropatwę cechuje bardzo duża zdolność adaptacyjna w środowisku oraz wynikająca z tego przeżywalność i rozrodczość, ponieważ przebywają w warunkach zbliżonych do środowiska naturalnego, dodatkową cechą jest coroczne wprowadzanie do stada podstawowego dzikich kuropatw.

 

Cechą szczególnie docenianą przez myśliwych jest duża siła witalna przejawiająca się w wybitnej lotności. Powyższe potwierdzone jest kilkunastoletnim okresem współpracy z kołami łowieckimi w zakresie introdukcji oraz polowań na terenie całego kraju i za granicą.

 

Nasza oferta:

  • Kuropatwy dorosłe przygotowane do zasiedleń
  • Pisklęta kuropatw
  • Jaja kuropatw

Przy większych zamówieniach cena do negocjacji.