Logo firmy - Sala Konferencyjno-Bankietowa BACHUS - Czarnocin, łódzkie. Sala Konferencyjno-Bankietowa BACHUS
adres:
ul. Główna 158
97-318 Czarnocin
telefony:
kom. 603 129 104
powiat: piotrkowski  województwo: łódzkie
NIP: 7710103598
rok założenia:
forma prawna: przedsiębiorstwo prywatne
forma własności: własność prywatna
opis działalności:

MENU

Wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez naszych wyśmienitych kucharzy, dzięki czemu są one zawsze świeże i apetycznie wyglądające.

Zapewniamy szeroki asortyment wyrobów garmażeryjnych, dań gorących, przekąsek, sałatek.

Menu weselne składa się z dań gorących, przystawek, deserów, tortu weselnego, owoców, napojów gazowanych, kawy, herbaty. Na życzenie możemy przygotować stół wiejski, składający się z przysmaków lokalnej kuchni. Dodatkowo jesteśmy w stanie zorganizować alkohol. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z życzeniem klienta. Zaspokoimy najbardziej wyszukane gusta.

PRZYJĘCIA


Nasza sala może pomieścić nawet 250 gości. Dzięki temu jesteśmy w stanie zorganizować nawet najbardziej huczną imprezę. W sezonie letnim wspaniałym miejscem na odpoczynek jest ogródek bezpośrednio połączony z restauracją, gdzie na życzenie gości można zorganizować grilla.

Nasze jasne i przestronne wnętrza mogą być tłem dla wszelkiego typu imprez, od urodzin poprzez imieniny, chrzciny, komunie, osiemnastki, stypy, obrony magisterskie, doktorskie aż do wystawnych bankietów, konferencji i imprez firmowych.
 
Dysponujemy wspaniałą wysoko wykwalifikowaną kadrą doświadczonych pracowników, która gwarantuje miła obsługę, natomiast bogaty wachlarz serwowanych dań zapewni rozkosz każdemu podniebieniu. Każda impreza jest traktowana przez nas z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta.

Impreza zorganizowana w Bachusie, to chwila która pozostanie w pamięci gości na lata.

BANKIETY

Chcesz zorganizować uroczysty, wystawny obiad (kolację) dla większej liczby osób? Bachus to miejsce idealne. Wystarczy tylko dobry humor, goście, a resztą zajmiemy się my. Apetyczne przystawki, menu opracowane przez naszych wyrafinowanych szefów kuchni, wspaniała atmosfera, to wszystko ma sprawić, żeby każda impreza była niezapomniana.

WESELA


Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich gości wspaniałą zabawą i atmosferą w wyjątkowym miejscu, oczekujesz kreatywnych rozwiązań, chcesz aby twoje marzenia o tym najważniejszym dniu w życiu przemieniły się w rzeczywistość, zobacz naszą salę i sprawdź czy to jest miejsce, którego szukałeś.

Bachus położony jest niedaleko zalewu pomiędzy Łodzią a Piotrkowem, niedaleko Tuszyna z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jest to budynek wolnostojący. Zapewniamy przestronny parking. Cały teren jest ogrodzony co sprzyja bezpieczeństwu naszych gości. Na życzenie klienta organizujemy przywóz gości z Łodzi, Piotrkowa czy pobliskich miejscowości. W sezonie letnim wspaniałym miejscem na odpoczynek jest ogródek bezpośrednio połączony z restauracją, gdzie na życzenie gości można zorganizować grilla.

Nasza sala jest w stanie pomieścić do 250 gości. Państwo Młodzi mogą ją udekorować według własnego uznania lub zlecić dekorację gospodarzom. Do dyspozycji gości bezpłatna szatnia i przestronne toalety. Zapewniamy bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą, fachową obsługę, która jest do dyspozycji Państwa Młodych podczas trwania uroczystości. Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu. Dołożymy wszelkich starań by zrealizować Wasze wizje.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.