Logo firmy - SOLEKO - Kolektory słoneczne Oleszno. SOLEKO
adres:
ul. Parkowa 18 Oleszno
29-105 Krasocin
telefony:
tel. (41) 394 40 87
kom. 600 347 259
powiat: włoszczowski  województwo: świętokrzyskie
NIP: 6561966944
rok założenia: 2002
forma prawna: przedsiębiorstwo prywatne
forma własności: własność prywatna
branże:
- Kolektory słoneczne
- Instalacje grzewcze i ogrzewanie
- Ciepłownictwo, energetyka cieplna
opis działalności:

Firma SOLEKO jest polską firmą działającą w sektorze energii odnawialnej od 2003 roku. W swojej działalności propagujemy ekologiczne i odnawialne źródła energii skupiając się głównie na wykorzystaniu cieczowych kolektorów słonecznych zarówno płaskich jak i najnowocześniejszych rurowo-próżniowych w instalacjach mających zastosowanie dla domków jedno i wielorodzinnych oraz w większych instalacjach dla obiektów użyteczności publicznej (hotele, szpitale, pensjonaty).

Firma SOLEKO jest oficjalnym dystrybutorem jednego z największych producentów kolektorów słonecznych rurowo-próżniowych Apricus Solar i pionierem wdrażającym ten typ kolektora na rynku.

Cechą charakterystyczną tych kolektorów jest bardzo wysoka jakość wykonania oraz wydajność. Należy odróżnić kolektory próżniowe Apricus od mnóstwa podobnych produktów na polskim rynku nieznanego pochodzenia i wątpliwej jakości. Korzystając z oferty firmy SOLEKO Klient ma pewność, że otrzymuje zestaw solarny z kolektorami słonecznymi i osprzętem możliwie najwyższej jakości na rynku oraz z 5-10 letnią gwarancją, który będzie służył przez lata.

W ofercie firmy SOLEKO znajdują się również panele fotowoltaiczne wraz z całym osprzętem.

 

Naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru i montażu kolektorów słonecznych oraz paneli fotowoltaicznych.

Korzystając z oferty firmy SOLEKO Klient ma pewność, że otrzymuje towar najwyższej możliwej jakości na rynku z prawdziwą dochodzącą do 10 lat gwarancją, który będzie służył przez długie lata.

Zapraszamy na naszą stronę www.kolektory.com, aby zobaczyć zdjęcia z instalacji zestawów solarnych przez firmę SOLEKO.

 

Informacja ws dotacji 45% z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Informujemy, że od września 2010 do 2014 istnieje możliwość uzyskania 45% dotacji na instalacje solarne z kolektorami słonecznymi dla klientów indywidualnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Dotacja udzielana jest w formie umarzanego w 45% kredytu, którego udzielają Banki Spółdzielcze w całym kraju oraz Bank Ochrony Środowiska.

Nasza firma kompleksowo pomaga w realizacji całego przedsięwzięcia związanego z pozyskaniem dofinansowania na kolektory słoneczne, solary. Dla klienta przygotowujemy wszelką potrzebną dokumentację wymaganą przez banki.

Jednocześnie informujemy, że środki są ograniczone czasowo i mogą ulec stosunkowo szybkiemu wyczerpaniu. Szczegóły na www.kolektory.com .

Firma SOLEKO posiada swoich przedstawicieli m.in. w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Kielce, Łódź, Wrocław, Opole, Tarnów, Włoszczowa, Jędrzejów. Jakkolwiek działamy i montujemy zestawy solarne (panele słoneczne, kolektory słoneczne) na terenie całej Polski.