Logo firmy - P.U.H. WODNIK - Skoczów. P.U.H. WODNIK Kominki piece kotły
adres:
ul. Ks.J.Ew.Mocko 2
43-430 Skoczów
telefony:
tel./fax (33) 853 36 17
powiat: cieszyński  województwo: śląskie
NIP: 5481342543
rok założenia:
forma prawna: przedsiębiorstwo prywatne
forma własności: własność prywatna
branże:
- Kominki, piece, kotły
- Pompy
- Łazienki - wyposażenie
- Instalacje, urządzenia sanitarne
- Instalacje, urządzenia gazowe
- Instalacje grzewcze i ogrzewanie
email:
główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Jesteśmy hurtownią wyposażenia wnętrz - łazienek i kuchni, płytek oraz materiałów do instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych.
Posiadamy doświadczenie i szerokie kontakty pośród wiodących producentów z branży - jesteśmy między innymi przedstawicielem Cersanitu, Sanplastu i grzejników firmy IDMAR oraz importerem wyrobów Sanitu Eisenberg (Niemcy).

Nasza oferta ulega stałemu rozwojowi. W chwili obecnej dysponujemy asortymentem pozwalającym na kompleksowe zaopatrzenie dowolnej inwestycji w instalacje i wyposażenie - od tanich wyrobów dobrej jakości do towarów luksusowych dla bardziej wymagających Klientów.

Oferujmy towary w konkurencyjnych cenach i w ilościach gwarantujących szybką realizację każdego zamówienia.Firmom handlowym, instalacyjnym i inwestorom proponujemy korzystny system upustów cenowych oraz kredyt kupiecki - uzależnione od wielkości zakupów i formy płatności.

Premiujemy stałą współpracę i terminowość w regulowaniu płatności. Przy dużych zamówieniach bezpłatnie dostarczamy towar własnym transportem.