Logo firmy - Zakłady Mięsne Lniano Sp. z o.o. - Zakłady Mięsne Lniano Sp. z o.o.
adres:
ul. Wyzwolenia 13a
86-141 Lniano
telefony:
tel. (52) 332 32 00
fax (52) 332 31 99
powiat: świecki  województwo: kujawsko-pomorskie
NIP: 5591837292
rok założenia:
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
forma własności: własność prywatna
email:
opis działalności:

Zakłady Mięsne w Lnianie  istnieją od 1983 roku , w czerwcu 2013r obecny właściciel Pan Wojciech Rychlik  podjął decyzję o zmianie nazwy zakładu. Od 26.06.2013 r oficjalna nazwa firmy: „Zakłady Mięsne Lniano„ Firma  zajmuje się produkcją wędlin wieprzowych  oraz elementów wieprzowych i mięs kulinarnych. Większość wyrobów produkowana jest w oparciu o tradycyjne receptury, wzbogacone o lata doświadczeń firmy. Do produkcji stosowane  są surowce z własnego uboju, pozyskane z czystych ekologicznie terenów Pomorza i Kujaw. Ścisła współpraca handlowców z działem technologii i produkcji sprawia,  że Zakłady Mięsne Lniano mogą poszczycić się licznymi wyróżnieniami i osiągnięciamiZakłady Mięsne Lniano   przykładają wiele wysiłku  w dostosowanie oferty do potrzeb rynku i rosnących wymagań klientów krajowych oraz zagranicznych. Elastyczna polityka w zakresie nowości, połączona z wysokim reżimem technologicznym, popartym wdrożonym procedurom systemu kontroli jakości HCCP

Produkty marki  CISOWY LAS, OLCHOWY DYM  są  dzisiaj poszukiwane i cenione przez klientów. Lata współpracy z licznymi partnerami handlowymi owocują z korzyścią dla obu stron i bez nich niemożliwe byłoby dotarcie do rzeszy klientów.

 Ambicją przedsiębiorstwa i planem na przyszłość jest obecność produktów Zakładów Mięsne  Lniano  na stole każdego konsumenta.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.