Logo firmy - Adle Sp. z o.o. - Opieka dla osób starszych Gdańsk, pomorskie. Adle Sp. z o.o.
adres:
ul. Romana Dmowskiego 2/5
80-243 Gdańsk
telefony:
tel. (58) 731 33 11
fax (58) 355 10 60
tel. (58) 355 10 80
kom. 721 827 782
powiat: Gdańsk  województwo: pomorskie
NIP: 9571065109
rok założenia:
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
forma własności: własność prywatna
branże:
- Opieka nad dziećmi i osobami starszymi
- Sprzątanie
- Biura pośrednictwa pracy
- Opieka medyczna
email:
główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

ADLE Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie osób czynnych zawodowo, które z przyczyn obiektywnych nie mają możliwości poświęcenia wystarczającej ilości czasu i uwagi swoim bliskim, którzy ze względu na wiek takiej pomocy potrzebują.

Zapewniamy profesjonalną i troskliwą opiekę dla osób starszych, chorych i dzieci.
Pomożemy w prowadzeniu domu i utrzymaniu czystości.

Wszyscy najlepiej czujemy się we własnym środowisku - w domu i bez względu na wiek nie chcemy tego zmieniać.
W jesieni życia nasze potrzeby się zmieniają, zmienia się perspektywa życiowa. Słuch, wzrok, sprawność ruchowa zaczynają funkcjonować inaczej, niż byśmy sobie tego życzyli.
Dużego znaczenia nabierają banalne sprawy dnia codziennego, z którymi starszy człowiek z uwagi, na skutek postępującej słabości własnego organizmu, boryka się z coraz większymi trudnościami.

Z uwagi na zmiany społeczno-ekonomiczne przeobrażeniu ulega dziś model życia całego świata. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety prowadzą aktywne życie zawodowe.
Znikają kilkupokoleniowe rodziny, w których osoby starsze mogły przez całą dobę liczyć na opiekę i ciągłe zainteresowanie ze strony bliskich.

Sytuacja demograficzna w Polsce jest zbliżona do pozostałych państw europejskich i podobnie, jak prognozuje się na Zachodzie, liczba osób starszych z roku na rok będzie rosła.
Rozwiązaniem dla Osób Starszych oraz ich Rodzin jest korzystanie z pomocy Agencji Opiekuńczej takiej jak ADLE Sp. z o.o., która zaangażuje się wspólnie z Rodziną w opiekę nad seniorami i poprowadzenie gospodarstwa domowego.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.