Wybrane filtry - pokaż wszystkiearrow_right

Nazwa

Miasto

Ulica

Województwo

Branża

Wyczyść filtry ×
Filtry wyszukiwania - zastosuj filtryarrow_right
Nazwa firmy
Miasto
Ulica
Województwo
Branża
Filtry wyszukiwania

PRACA W BUSINESS NAVIGATOR

Specjalista ds. sprzedaży reklamy internetowej - Wrocław, Trzebnica, Gryfów Śląski.

Oferta ważna bezterminowo.

Opis stanowiska pracy:

Praca w 5-cio osobowych zespołach polegająca na sprzedaży przez telefon reklamy w naszej bazie podmiotów gospodarczych www.baza-firm.com.pl.
Podstawowym i najważniejszym wymaganiem dla naszych przyszłych pracowników jest komunikatywność i swoboda prowadzenia rozmów telefonicznych.

Naszym przyszłym pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
- umowę o pracę
- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole
Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy:
- obsługi komputera + Internet
- swobody w rozmowach telefonicznych z właścicielami i dyrektorami firm
- wykształcenia minimum średniego
- silnej motywacji

CV proszę przysyłać na adres: navigator@baza-firm.com.pl lub na podany poniżej adres korespondencyjny, a w treści dokumentu proszę zawrzeć poniższą zgodę:

Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych w CV przez BUSINESS NAVIGATOR Serwatka, Nowak, Jędrkowiak spółka jawna, (ul. Mydlana 1, 51-502 Wrocław) dla celów związanych z procesem rekrutacyjnym. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w do realizacji celu przetwarzania.

Informujemy:

Zgodnie z art. 13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest BUSINESS NAVIGATOR Serwatka, Nowak, Jędrkowiak spółka jawna. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych będzie wyłącznie administrator. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego oraz do organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na realizację celów przetwarzania, jednak nie dłużej niż 1 rok. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem. Posiada Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. e) lub f) RODO lub w celach marketingu bezpośredniego. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów przetwarzania. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym w formie profilowania.

BUSINESS NAVIGATOR
SERWATKA, NOWAK, JĘDRKOWIAK SPÓŁKA JAWNA

ul. Mydlana 1
51-502 Wrocław
NIP: 898-20-90-539
KRS: 0000260208
tel. +48 519 121 050
e-mail:navigator@baza-firm.com.pl
mBank: 44 1140 2004 0000 3102 4658 2058