Logo firmy - EXPOM Sp. z o.o. - Krośniewice. EXPOM Sp. z o.o. Rolnicze maszyny
adres:
ul. Parkowa 2
99-340 Krośniewice
telefony:
tel. (24) 252 30 03
tel. (24) 252 43 06
fax (24) 252 34 13
powiat: kutnowski  województwo: łódzkie
NIP: 7750001585
rok założenia: 1992
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
forma własności: własność prywatna
opis działalności:

Firma EXPOM Sp. z o.o. Krośniewice powstała w 1992 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą maszyn i urządzeń rolniczych. Na terenie Polski produkty ze znakiem firmowym EXPOM-u rozprowadzane są przez sieć około 70 partnerów handlowych, a odbiorcy zagraniczni pochodzą z takich państw jak: Niemcy, Francja, Dania, Litwa, Łotwa, Estonia, Szwecja, Holandia, Finlandia, Rosja, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Czechy, Słowacja, Austria i Anglia.

Dział konstrukcyjny cały czas pracuje nad nowymi konstrukcjami maszyn oraz wprowadza ulepszenia, będące wynikiem stałego kontaktu z użytkownikami oraz Przemysłowym Instytutem Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Poznaniu. Wprowadzanie nowych technologii, materiałów najwyższej jakości oraz duże doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych spowodowało, że wyroby są bezawaryjne i mają wielką rzeszę zadowolonych użytkowników. Wszystkie maszyny malowane są farbami proszkowymi, co w pozytywny sposób wpłynęło na ich trwałość i estetykę.

EXPOM Krośniewice jest członkiem Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych z siedzibą w Toruniu.

Zarząd firmy, wszystkie środki własne oraz pozyskane z funduszy europejskich, wydaje na modernizację parku maszynowego oraz budowę nowych obiektów przeznaczonych na montaż i produkcję maszyn rolniczych.

Corocznie firma EXPOM Krośniewice uczestniczy w wielu wystawach sprzętu rolniczego w kraju i za granicą. Do najważniejszych imprez wystawienniczych organizowanych przez Ośrodki Doradztwa Rolniczego należą targi w: Minikowie, Grubnie, Zarzeczewie, Szepietowie, Sitnie, Płońsku, Starym Polu, Lubaniu, Piotrkowie Trybunalskim i Olsztynie. Cyklicznie EXPOM Krośniewice bierze udział w Agritechnice Hannover Niemcy oraz targach w Estonii, Bułgarii, Węgrzech, Litwie, Czechach, Francji i Danii.

OFERTA

  • Agregaty do upraw przedsiewnych
  • Agregaty talerzowe
  • Agregaty podorywkowe
  • Agregaty ścierniskowe
  • Wały uprawowe
  • Wały doprawiające
  • Maszyny do pielęgnacji
  • Pozostałe wyroby

    Zapraszamy na naszą stronę internetową.