Logo firmy - Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - Niedalino, zachodniopomorskie. Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych
adres:
Niedalino 33
76-024 Niedalino
telefony:
tel./fax (94) 342 15 86
kom. 600 976 505
powiat: koszaliński  województwo: zachodniopomorskie
NIP: 6711732321
rok założenia: 2009
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
forma własności: własność prywatna
Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - zdjęcie-41524Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - zdjęcie-41525Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - zdjęcie-41521Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - zdjęcie-41520Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - zdjęcie-41522Seamarin Sp. z o.o. Projektowanie i Budowa Łodzi Motorowych - zdjęcie-41523
opis działalności:

Seamarin Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i budowie lodzi motorowych z laminatów o długości od 6 m do 9 m. Wszystkie produkowane przez nas modele są przemyślane i dopracowane pod względem każdego detalu. Szczególny nacisk kładziemy na użytkowość, styl oraz bezpieczeństwo naszych konstrukcji. Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne oraz konkurencyjna cena to z pewnością cechy wyróżniające nas na tle silnej konkurencji.

Mimo, że firma istnieje zaledwie od września 2009 roku, zdążyła zdobyć renomę i uznanie na rynku krajowym jak i zagranicznym. Od momentu zwodowania pierwszej naszej konstrukcji - Seamarin 700 Open, firma bardzo dynamicznie się rozwija, wprowadzając do swojej oferty nowe modele. Poszerzanie oferty jak również zdobywanie nowych rynków najlepiej dowodzą naszego doświadczenia oraz wiedzy w projektowaniu i budowie łodzi z laminatów. Sukcesywne realizowanie założonych celów produkcyjnych bezpośrednio przekłada się na liczne sukcesy jakie odnosi nasza firma.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, nowoczesnej technologii oraz dużym możliwościom produkcyjnym, zajmujemy się projektowaniem i budową łodzi na specjalne zamówienie naszych Klientów. Cały nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści, których głównym celem jest tworzenie zaawansowanych technologicznie i konstrukcyjnie, unikalnych łodzi.

Marka i logo naszych łodzi to Ocean Master.