Logo firmy - ELPRO Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Szkolenia Lublin, lubelskie. ELPRO Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia Zawodowego
adres:
ul. Stefczyka 32
20-151 Lublin
telefony:
tel. (81) 740 65 06
fax (81) 740 65 08
powiat: Lublin  województwo: lubelskie
NIP: 7122791590
rok założenia:
forma prawna: spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
forma własności: własność prywatna
branże:
- Szkolenia, kursy
- Fundusze inwestycyjne
- Nieruchomości - zarządzanie, sprzedaż, wynajem, wyceny
opis działalności:

SZKOLENIA

Ośrodek Kształcenia Zawodowego ELPRO Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest firmą usługową działającą na polskim rynku od końca lat 90-tych, głównie w branży energetycznej, przy czym w obecnej strukturze i formie prawnej od 2003 roku. Podstawowym profilem naszej działalności jest organizacja specjalistycznych szkoleń branżowych na terenie całego kraju. Świadczymy również usługi w zakresie projektowania urządzeń i instalacji elektroenergetycznych oraz szeroko rozumianego doradztwa technicznego.

Dewizą Firmy jest podnoszenie poziomu tzw. "kultury technicznej" i wiedzy "formalno-prawnej" w budownictwie. Jest to możliwe dzięki w pełni profesjonalnemu podejściu do podejmowanych działań i świadczonych usług. Firma zatrudnia wysokokwalifikowaną kadrę o odpowiednim, udokumentowanym posiadanymi dyplomami, uprawnieniami, certyfikatami oraz innymi zaświadczeniami przygotowaniu merytorycznym i doświadczeniu zawodowym.

ELPRO Sp. z o.o. od początku swojej działalności ściśle współpracuje zarówno z instytucjami naukowo-technicznymi jak i wiodącymi firmami z branży energetycznej i budowlanej. Ten aspekt działalności odgrywa szczególne znaczenie w przypadku prowadzonych szkoleń, ponieważ umożliwia właściwe osadzenie ich tematyki i zakresu w realiach gospodarczych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz zmieniającym się warunkom ekonomicznym, firma ELPRO nieustannie poszerza swoją ofertę szkoleniową o nowe propozycje kursów oraz nowe lokalizacje swoich oddziałów. Centrala Ośrodka mieści się w Lublinie, natomiast firma posiada zamiejscowy oddział w Warszawie. Posiadamy także 32 stałe punkty szkoleniowe, obejmujące swoim zasięgiem całą Polskę, w których realizujemy zarówno szkolenia komercyjne, jak również projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej.

NIERUCHOMOŚCI


Biuro Nieruchomości ELPRO Sp. z o.o.
ul. Popiełuszki 28d, 20-052 Lublin
e-mail: nieruchomosci@elpro.lublin.pl
tel. (81) 470 72 07; fax (81) 470 70 57

Firma ELPRO Sp. z o.o. działa na Polskim rynku od 2003 roku. Początki firmy stanowiła działalność w sektorze szkoleń oraz usług wykonawczych dla branży budowlanej i energetycznej. Następnie wzbogaciliśmy ofertę o szkolenia i usługi typowe dla branży architektonicznej.

W związku z napływającymi do firmy prośbami i zapytaniami, postanowiliśmy ponownie poszerzyć zakres usług, czyli rozpocząć działania na rynku nieruchomości. W efekcie naszych starań powstało nowoczesne biuro, świadczące profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami tzn. pośrednictwo w kupnie, sprzedaży, zamianie i najmie nieruchomości.

Nasze doświadczenie i współpraca z różnymi instytucjami pokazały, że najważniejszy jest rozwój, podnoszenie jakości usług oraz wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów. Wprowadzamy w życie tę myśl, kierując się w codziennych działaniach kilkoma kluczowymi wartościami, istotnymi przy pracy z Klientem. Stawiamy na: Elastyczność, Lojalność, Profesjonalizm, Rzetelność, Odpowiedzialność. Robimy wszystko, aby jak najdokładniej rozpoznać potrzeby Klientów.

Świadczymy kompleksowe usługi. Służymy Państwu pomocą w trakcie całego procesu wyszukiwania nieruchomości, negocjowania warunków umowy, aż do momentu jej podpisania.

Pracownicy biura przestrzegają obowiązujących zasad etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami, akcentując głównie rzetelność zawodową, kompetencje i profesjonalizm. Ponadto zapewniamy Państwa, iż jesteśmy firmą godną zaufania, przestrzegamy obowiązującej nas tajemnicy zawodowej, co daje Państwu gwarancję, że informacje uzyskane w trakcie wykonywania czynności zawodowych nie zostaną przekazane osobom nieuprawnionym.

Oferta:

Zapraszamy na nasze strony internetowe:
www.elpro.lublin.pl