adres:
ul. Stolarska 1/10
61-720 Poznań
telefony:
kom. 503 086 728
powiat: Poznań  województwo: wielkopolskie
NIP: 5971616574
rok założenia: 2010
forma prawna: przedsiębiorstwo prywatne
forma własności: własność prywatna

reklama

opis działalności:

Centrum Szkoleniowe Corio rozpoczęło swoją działalność w 2010 roku w Poznaniu. Firma jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego i zajmuje się przede wszystkim organizacją i prowadzeniem szkoleń, głównie kosmetycznych, ale także księgowo-biurowych, personalnych czy komputerowych. Dzięki intensywnej pracy i wysiłkowi szybko się rozwija i nieustannie zdobywa nowych klientów, zwiększając tym samym swoją konkurencyjność wobec innych podmiotów z branży. Obecnie kursanci przybywają nie tylko z Poznania, ale również z innych miast i województw, a nawet państw.

Działalność skierowana jest do osób, pragnących zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu kosmetologii i szeroko rozumianej pielęgnacji ciała. W ciągu miesiąca odbywa się około 20 kursów, obejmujących część teoretyczną i praktyczną i zakończonych uzyskaniem przez kursantów certyfikatów MEN. W każdym kursie bierze udział od 1 do 8 osób. Kadrę szkoleniową stanowią wykwalifikowani trenerzy, których kompetencje, obejmujące wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, potwierdzone są licznymi dyplomami i certyfikatami. Głównym celem szkoleń oferowanych przez CS Corio jest umożliwienie podjęcia nowej pracy lub rozszerzenia prowadzonej dotychczas działalności.

Ponadto, w ramach działalności prowadzony jest gabinet kosmetyczny, w którym wykonywane są profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające twarzy i ciała. W trosce o komfort i zadowolenie klientów, wykorzystywane są produkty najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowane i odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb.

W ramach Centrum Szkoleniowego Corio planowane jest rozszerzenie dotychczasowej działalności, która w przyszłości będzie obejmować również specjalistyczne szkolenia dla kosmetologów, utworzenie salonu fryzjerskiego i gabinetu podologicznego, a także wprowadzenie sprzedaży detalicznej produktów do pielęgnacji domowej.

Celem firmy jest zapewnienie najlepszej jakości usług w konkurencyjnych cenach. Misją CS Corio jest dbanie o dobre samopoczucie swoich klientów, zarówno kursantów, jak i osób odwiedzających gabinet oraz przekazywanie wiedzy na jak najwyższym poziomie. Realizacja celów odbywa się z udziałem sprawdzonych produktów, wykorzystywania innowacji i najnowszych technologii oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

 

USŁUGI:

 

Usługi oferowane obecnie przez CS Corio obejmują szeroki wachlarz szkoleń kosmetycznych,  księgowo-biurowych, personalnych czy komputerowych oraz zabiegi wykonywane przez gabinet kosmetyczny.

W ramach szkoleń kosmetycznych prowadzone są kompleksowe kursy kosmetyczne na poziomie podstawowym i zaawansowanym, a także kursy ukierunkowane na konkretne zagadnienia związane z pielęgnacją i upiększaniem twarzy i ciała, takie jak peelingi, manicure, pedicure, depilacja, masaże, piercing, makijaż (również permanentny) czy wizaż. Szkolenia prowadzone są w doskonale przystosowanych salach, z wykorzystaniem specjalnie przygotowanych materiałów szkoleniowych, przez doświadczonych trenerów posiadających odpowiednie kwalifikacje. Główną zaletą jest podział każdego szkolenia na dwie części – teoretyczną, podczas której następuje zapoznanie z najważniejszymi zagadnieniami z danej dziedziny, oraz praktyczną, kiedy kursanci wykorzystują zdobytą wiedzę, ćwicząc przeprowadzanie zabiegów na osobach - modelach.

Gabinet kosmetyczny oferuje zabiegi pielęgnacji i upiększania twarzy i ciała, które obejmują kosmetykę dłoni, stóp, paznokci, brwi i rzęs, makijaż tradycyjny i permanentny, medycynę estetyczną (botoks, peelingi itp.), przekłuwanie ciała, depilację czy masaże. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów oraz odbywają się z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków, produktów i sprzętu.