adres:
ul. Lipowa 77
90-568 Łódź - Polesie
województwo: łódzkie
powiat: Łódź
NIP: 7270006938
telefony:
tel. (42) 637 37 67
fax (42) 637 07 21

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Historia

Początki naszej działalności sięgają lat pięćdziesiątych. Pierwsza firma założona w 1954 r. przez seniora rodziny (obecnego współwłaściciela grupy Fumino) zajmowała się produkcją artykułów przemysłowych i zlokalizowana była w południowo-zachodniej Polsce. Błyskawiczny jej rozwój został zahamowany przez niesprzyjające nastawienie ówczesnego systemu do wszelkiej prywatnej działalności gospodarczej.

Wkrótce firma - pomimo napotykanych trudności - odrodziła się w zachodniej Polsce i przetrwała przez wiele lat. W latach siedemdziesiątych firma została przeniesiona w region centralnej Polski. W 1991 roku, po przeszło dwudziestu latach wielobranżowej działalności, przekształciła się w rodzinną firmę Fumino, która zaczęła importować płytki ceramiczne z zachodniej Europy.

W połowie lat dziewięćdziesiątych w oparciu o szeroko zebrane doświadczenia, nastąpił dynamiczny jej rozwój . Obecnie postrzegana jest na rynku jako importer niepowtarzalnego materiału o wyszukanym wzornictwie i wysokiej jakości.

Profil Firmy

Firma nasza jest bezpośrednim importerem włoskich i hiszpańskich płytek ceramicznych oraz kamienia naturalnego. Specjalizujemy się w markowych produktach o wyszukanym smaku i elegancji, o niestandardowych rozmiarach i oryginalnym projekcie.Skupiamy pod naszym szyldem dystrybucję płytek ceramicznych, które dostarczają nam najbardziej prestiżowe firmy włoskie.

Oferujemy materiały, które produkowane są w oparciu o najnowsze technologie, a twórcy ich inspirowani są wielowiekowymi tradycjami. Są wśród nich nazwiska o ustalonej renomie w dziedzinie projektu jak: Laura Biagiotti, Piero Fornasetti, Patrizia Gucci, Ruben Toledo. Uwzględniamy najnowsze trendy i wysoką jakość, a prezentowane przez nas kolekcje dostępne są często z magazynu, bez zbędnego oczekiwania.

Kompleksowa oferta obejmuje pełny asortyment płytek podłogowych i ściennych o zróżnicowanym stylu i rozmiarze /rozmiary od 1,2x1,2 cm do 60cm x120 cm/. Uzupełniają ją kształtki i dekoracje skoordynowane z płytką bazową. Oferujemy w dużym asortymencie gresy w nowym formacie 80 x80 cm /w wykończeniu polerowanym, lapatto, mat/ oraz gresy 80x80 kryte szkłem.W 2007 roku wprowadziliśmy do oferty rozmiar 30x120 cm.

Zajmujemy się również importem i dystrybucją: sanitariatów, armatury łazienkowej, kabin prysznicowych i wanien z hydromasażem. Staramy się szczególnie promować produkty "niszowe" na polskim rynku, a jednocześnie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim.Sanitariaty dostępne są nie tylko białe, ale również w kolorach.

OFERTA
PROMOCJE
KONTAKT

FUMINO BIS
ul. Północna 34
91-425 Łodź
tel. (42) 633 87 02
fax (42) 639 80 59
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama