adres:
ul. Limanowskiego 95
91-329 Łódź - Bałuty
województwo: łódzkie
powiat: Łódź
rok założenia: 2002
telefony:
tel./fax (42) 640 76 65

reklama

opis działalności:
Firma Kamgres powstała w 2002r i od samego początku istnienia mieści się przy ulicy Limanowskiego 95 w Łodzi. Nieustanny rozwój firmy w połączeniu z dbałością o każdego klienta zaowocował stworzeniem solidnego produktu w województwie łódzkim jakim jest salon łazienek Kamgres.

Aby sprostać Państwa wymaganiom bezustannie poszerzamy nasz asortyment sięgając po produkty najwyższej klasy. Nasza oferta obejmuje zarówno polskich jak i europejskich producentów głównie  z rynku włoskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego, w której znajdziecie Państwo całą paletę łazienkowych produktów takich jak: płytki, ceramikę, armaturę, galanterię łazienkową jak również materiały wykończeniowe. Przyjazna atmosfera naszego salonu zdecydowanie pomaga w odnalezieniu inspiracji na każde wnętrze u boku stylistów z całego świata takich jak: Maciej Zień, Philippe Starck, Antonio Citterio, Esprit, Wolfgang Joop oraz wielu innych.

Asortyment naszej firmy również obejmuje chemię budowlaną zaczynając od włoskiego producenta Mapei poprzez pełen wybór materiałów wykończeniowych kończąc na amerykańskiej masie szpachlowej Joint Compound. Ponadto kompetentny personel firmy Kamgres z pełnym profesjonalizmem zaprojektuje Państwa łazienkę oraz doradzi w kompleksowym wyborze produktów. Realizujemy zamówienia zarówno internetowo jak i telefoniczne.

Przy zamówieniu 800 zł brutto towar na terenie Łodzi dowozimy bezpłatnie.


Serdecznie zapraszamy,
Helena Kamińska
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama