adres:
ul. Strzegomska 38-40
53-611 Wrocław - Fabryczna
województwo: dolnośląskie
powiat: Wrocław
NIP: 8941920984
rok założenia: 1985
telefony:
tel. (71) 782 00 11
fax (71) 782 00 32

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Od ponad 25 lat sprzedajemy Państwu "POMYSŁY NA ŁAZIENKĘ". Inspirujemy, projektujemy, doradzamy. Zgromadzona przez ostatnie dziesięciolecia wiedza z zakresu aranżacji łazienek i salonów kąpielowych pozwala nam dobrać idealne rozwiązanie dla naszego klienta. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym doświadczeniem i pomożemy wybrać spośród kilkunastu tysięcy produktów zgrupowanych w trzech branżach:

  • płytki ceramiczne i kamienne
  • artykuły i urządzenia wyposażenia łazienek
  • budowlane materiały wykończeniowe i dekoracyjne

Naszymi dostawcami są czołowi producenci nie tylko z Polski, ale również z wielu krajów europejskich: głównie z Włoch, Niemiec, Hiszpanii a także bardzo dynamicznie rozwijający się producenci z Chin.
Oferta produktowa, którą stworzyliśmy specjalnie dla Państwa to przekrój najnowszych technologii, najciekawszych propozycji designerskich z całego świata i nowoczesnych trendów architektonicznych.
Spełniamy marzenia wszystkich naszych klientów, dostarczając im najnowsze kolekcje najpopularniejszych światowych stylistów, takich jak: Laura Biagiotti, Starck, Joop, Kenzo, Maciej Zień, najbardziej znanych, zagranicznych producentów takich jak: Imola, Casalgrande, Porcelanosa, Villeroy&Boch oraz tradycyjnych, polskich marek: Paradyż, Tubądzin, Nowa Gala, Koło, Roca.

Zgodnie z filozofią biznesową firmy Cermag jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Wsłuchując się w Państwa opinie, rozwijamy współpracę z architektami i rzemieślnikami. Dostarczamy nie tylko produkty, ale przede wszystkim pomysły aranżacji wnętrza, począwszy od kreatywnego projektu, aż po profesjonalne, najwyższej jakości wykonanie.

W naszych salonach sprzedaży stworzyliśmy szeroki wachlarz gotowych aranżacji, a nasi sprzedawcy podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem, niezbędnymi do stworzenia wymarzonych łazienek, ceramicznych ścian i podłóg, tarasów, elewacji, schodów itp.

Cermag chce być dla Państwa kompetentnym i godnym zaufania partnerem. Najważniejsza dla Nas jest Państwa opinia, dlatego systematycznie poddajemy się ocenie poprzez badanie poziomu satysfakcji Klienta. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie Państwa uwagi i sugestie dotyczące jakości naszych działań.

Cermag to także coraz liczniejsze miejsca pracy, miejsce dla ludzi zaangażowanych i uczciwych, otwartych na wiedzę, odważnych, przepełnionych energią i wiarą w sukces. Naszą siłą są nasi Pracownicy. Stale poszukujemy osób o odpowiednich predyspozycjach i motywacji do pracy w handlu.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama