adres:
Huta Zadybska 25
08-550 Kłoczew
województwo: lubelskie
powiat: rycki
NIP: 5242748087
telefony:
kom. 728 835 700
kom. 728 834 900
branże:
opis działalności:
WIRTUALNY SPACER! ->> www.lowisko.pl/spacer

EKO-FARMA Żelechów
to całoroczny kompleks wypoczynkowy oddalony o ok. 95 km od Warszawy i Lublina, położony nad wodą, otoczony lasem. Dysponujemy bazą noclegową, która pomieści nawet 72 osoby (w hotelu i domkach), restauracją, kuchnią z chlebowym piecem. Na naszym terenie mieści się też profesjonalne łowisko i mini-zoo.

Organizujemy imprezy integracyjne oraz pikniki dla pracowników firm i ich rodzin. A ponadto warsztaty, zawody wędkarskie, szkolenia i wiele innych. Polecamy naszą zdrową i smaczną kuchnię - gotujemy na miejscu, wyłącznie ze świeżych i naturalnych składników.

KRYSTALICZNIE CZYSTA WODA
Eko-Farma to wspaniały kompleks wypoczynkowy otoczony naturą w czystej formie. 11 hektarów krystalicznie czystej, zielononiebieskiej wody w osłonie pięknych lasów, zieleni i zwierząt, nadaje Eko-Farmie malowniczy i bajkowy klimat.
Nasz ośrodek potrafi zauroczyć nawet najbardziej wymagających gości.

STRZEŻONE KĄPIELISKO I PIASZCZYSTA PLAŻA
Do Państwa dyspozycji oddajemy strzeżone kąpielisko z zadbaną piaszczystą plażą oraz wypożyczalnią sprzętu wodnego. Na terenie obiektu znajduje się restauracja, gdzie można skosztować specjałów polskiej kuchni oraz dań z grilla.

PROFESJONALNE ŁOWISKO
Ponadto, profesjonalne łowisko dostosowane do potrzeb hobbystycznych i zawodowych wędkarzy. Tylko u nas można się
zmierzyć z największymi okazami karpia w Polsce. Posiadamy również dwa gatunki raków.
 
OFERTA DLA FIRM
Organizujemy i obsługujemy imprezy okolicznościowe – pikniki dla dzieci i dorosłych, spotkania integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, komunie oraz imprezy firmowe, a wszystko to w pięknym naturalnym i niepowtarzalnym klimacie będącym kwintesencją natury i przyrody.

ATRAKCJE
Nurkowanie, most linowy, tyrolka, miniZoo, paintball, strzelnica, przejazdy bryczką, wędkowanie, wycieczki rowerowe, kajaki, rowery wodne, quady, off-roady, teatr ognia, spektakle teatralne, koncerty muzyczne od muzyki klasycznej po rockową, imprezy tematyczne, grill nad wodą z piecem chlebowym.

Lokalizacja Eko Farmy Żelechów zapewnia łatwy i szybki dojazd z każdego miejsca co jest niezwykle ważne, gdyż możemy zaoszczędzić czas i nerwy na zbędne krążenie i szukanie łowiska.
 
W tej przepięknej i malowniczej scenerii, którą ujrzymy dojeżdżając na miejsce położona jest Eko Farma. Wędkowanie na tej wodzie daje wyjątkową przyjemność i zapewnia wypoczynek w ciszy i spokoju.
 
Obsługa Eko Farmy jest bardzo przyjemna i pomocna co powoduje miłą atmosferę tak bardzo poszukiwaną podczas wyjazdów na ryby.
 
Łowisko jest wyrobiskiem, żwirownią o nierównomiernej i zróżnicowanej linii brzegowej, do której właściciel dokonał wszelkich starań czyniąc miejsce połowu ryb zadbanym i czystym.

Przy brzegu została posadzona czcina oraz ręcznie zasadzone drzewa.

Oczywiście miejsca do nowoczesnego połowu karpia metodą gruntową na Eko Farmie nazwane "cyplami" są zupełnie "czyste" od drzew i czciny i dają swobodę podczas łowienia (np. zarzucanie zestawu, rozstawienie nawet największej ilości sprzętu) zapewniając przestrzeń dla każdego karpiarza o jakiej nawet nie marzył.

Kompleks wypoczynkowy Eko-Farma Żelechów to wymarzone miejsce wypad z miasta.

Plaża, strzeżone kąpielisko, kajaki i rowery wodne gwarantują udane spędzenie czasu dzieciom i dorosłym.

Ośrodek zajmuje 22 ha, z czego połowa to krystalicznie czysta woda,w której mieszkają raki oraz wiele gatunków ryb. Na terenie obiektu znajduje się także profesjonalne łowisko dostosowane do potrzeb hobbystycznych i zawodowych wędkarzy. Tylko tu można się zmierzyć z największymi okazami karpia w Polsce.

Po aktywnych godzinach na świeżym powietrzu domowe jedzenie podawane w Eko-Farmie smakuje wyjątkowo.

Kiedy zaś przyjdzie czas na sen, baza noclegowa wychodzi naprzeciw różnorodnym wymaganiom i gustom – do dyspozycji gości pozostają hotel, domki lub pole namiotowe.

Organizujemy i obsługujemy imprezy okolicznościowe - spotkania integracyjne, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela, komunie oraz imprezy firmowe.

Oferujemy najlepsze warunki współpracy!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno