adres:
ul. 3 Maja 40
37-500 Jarosław
województwo: podkarpackie
powiat: jarosławski
NIP: 7922305125
telefony:
kom. 576 995 335
kom. 735 638 924
branże:
www:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
ETG Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej (Europejskie Towarzystwo Gospodarcze Sp. z o.o.) z centralą w Jarosławiu, powstała na bazie wiedzy posiadanej przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem w Agencjach Pracy Tymczasowej oraz stanowiskach kierowniczych działów kadrowych.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Polski, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Uzbekistanu oraz innych Państw.

Oferujemy możliwość łatwego i szybkiego znalezienia pracowników

Wystarczy się tylko zarejestrować. Publikując swoje oferty pracy, natychmiast uzyskacie Państwo dostęp do kandydatów. Na portalu można rownież znaleźć wiele przydatnych informacji oraz liczne porady.

W naszym zespole posiadamy mobilnych koordynatorów dwujęzycznych, którzy opiekują się naszymi pracownikami u Klientów oraz sieć współpracowników praktycznie w każdym rejonie Polski oraz na Ukrainie, którzy wspomagają nasze rekrutacje.

Dysponujemy kilkoma biurami na terenie całego kraju. Każda Firma posiada także swojego opiekuna w naszej Centrali, który koordynuje proces zatrudnienia oraz bieżącej współpracy.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno