Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Jaroszówka, dolnośląskie. Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - Baza firm Business Navigator
adres:
Jaroszówka 9
59-225 Chojnów
województwo: dolnośląskie
powiat: legnicki
telefony:
tel. (76) 817 88 86
kom. 669 774 621
kom. 603 178 263
branże:
Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - zdjęcie-83864Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - zdjęcie-83863Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - zdjęcie-83865Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - zdjęcie-83866Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - zdjęcie-83867Gospodarstwo Agroturystyczne DWA BRZEGI - zdjęcie-83868
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Gospodarstwo Agroturystyczne "Dwa Brzegi" położone jest w województwie dolnośląskim, powiecie legnickim w miejscowości Jaroszówka. Wieś ta słynie głównie z hodowli koni pełnej krwi angielskiej. W naszym gospodarstwie hodujemy konie szlachetne oraz kuce szetlandzkie i welsh pony, a także bydło mięsne welsh black. Agroturystykę prowadzimy od 14 lat i ciągle staramy się ją rozwijać i ulepszać.

Pensjonat to samodzielny budynek, w którym znajduje się pięć  dwuosobowych pokoi, cztery łazienki,  pokój dzienny z kominkiem i kuchnią wyposażoną do przygotowania posiłków. Istnieje możliwość wykupienia smacznych i tanich posiłków. Pokoje są widne, słoneczne i prosto, ale gustownie umeblowane. Dom stoi w otoczeniu zadbanej zieleni, jest oddalony od ruchliwej ulicy.  Przed pensjonatem przygotowane jest miejsce na  ognisko i  plac zabaw dla dzieci. Istnieje możliwość nauki jazdy na kucach i dużych koniach,  dla początkujących i zaawansowanych,  dorosłych i dzieci. Jazdy prowadzi wykwalifikowany instruktor - czynny sportowiec uprawiający WKKW i skoki. Istnieje możliwość treningów indywidualnych z zakresu skoków, WKKW i ujeżdżenia. Instruktor włada biegle  językiem angielskim, niemieckim i  rosyjskim. W tym roku do dyspozycji mamy nową stajnię z szesnastoma boksami przeznaczoną również pod pensjonat dla koni, dlatego możliwy jest wypoczynek z własnym koniem, a także trening konia i jeźdźca.  Nowa, przestronna kryta ujeżdżalnia, zachęca do pobytu i treningu również w okresach jesienno zimowych.

W okolicy znajdują się przepiękne trasy rowerowe i do wycieczek pieszych oraz bryczką położone wśród lasów, łąk, pastwisk i stawów. Doskonała baza wypadowa dla miłośników przyrody i zabytków. W miejscowości Rokitki (5km) znajduje się kąpielisko, można tam miło i bezpiecznie spędzać czas nad wodą, a w Goliszowie  łowisko komercyjne bogate w różne gatunki ryb słodkowodnych.

Pensjonat położony jest na terenie Parku Krajobrazowego "Dolina Czarnej Wody" można więc spacerować po pobliskich lasach bogatych w  grzyby i inne owoce  runa leśnego. Zaprzyjaźniony, doskonały myśliwy i przyrodnik, może bardzo ciekawie poprowadzić bezkrwawe łowy z aparatem lub bez, na dzikie zwierzęta w ich naturalnych warunkach.

Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących wieś, ciszę, spokój,  zwierzęta i kontakt z przyrodą.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno