adres:
ul. Księżycowa 1
77-121 Pomysk Wielki
województwo: pomorskie
powiat: bytowski
rok założenia: 2000
telefony:
tel. (59) 822 48 04
kom. 660 685 733
branże:
Gospodarstwo Agroturystyczne LOBELIA Małgorzata Nowotnik - zdjęcie-60019Gospodarstwo Agroturystyczne LOBELIA Małgorzata Nowotnik - zdjęcie-60020Gospodarstwo Agroturystyczne LOBELIA Małgorzata Nowotnik - zdjęcie-60021Gospodarstwo Agroturystyczne LOBELIA Małgorzata Nowotnik - zdjęcie-60022Gospodarstwo Agroturystyczne LOBELIA Małgorzata Nowotnik - zdjęcie-60023lobelia jeziorna
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Gospodarstwo "Lobelia" na Kaszubach - Siedlisko między jeziorami. Nie wychodząc z podwórka można usłyszeć ciszę, krzyki żurawi, pohukiwanie sowy, charakterystyczny furkot lecących łabędzi.Miejsce idealne na wypoczynek, spotkania rodzinne lub w gronie przyjaciół.

Zobacz nasze gospodarstwo z lotu ptaka: https://www.youtube.com/watch?v=rYEiSHpJiCI  Gospodarstwo "Lobelia" znajduje się w otulinie Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi" między czystymi i urokliwymi jeziorami lobeliowymi - rezerwatem Głęboczko i Stary Stawem. Nasze siedlisko leży z dala od szlaków komunikacyjnych i innych zabudowań, w odległości 2 km od Pomyska Wielkiego - wsi oddalonej od Bytowa jedynie o 7 km. W Pomysku jest sklep spożywczy, a dla koneserów zabytków - kościół neogotycki. Więcej zabytków można znaleźć w Bytowie i okolicy - chlubą miasta jest zamek krzyżacki. Kilka km od Pomyska w kierunku północnym leży wieś Soszyca znana z zabytkowej elektrowni wodnej, w której zachowała się najstarsza w Europie, a może i na świecie, żarówka. Niewielka odległość Pomyska od wybrzeża (ok. 70 km do Ustki czy Łeby, 90 km do Gdańska) sprawia, że możliwe są jednodniowe wypady na piaszczyste plaże Bałtyku lub zwiedzanie Trójmiasta.

Cennik - wynajmujemy dom na wyłączność, dom jest wygodny dla 12 osób; oferujemy noclegi na minimum 2 dwie doby:
  • wynajęcie domu - 950 zł za dobę
  • cena śniadania - 40 zł
  • cena obiadu 60 zł

ATRAKCJE

Największą atrakcją naszego gospodarstwa jest jego położenie wśród lasów, między jeziorami, z dala od innych zabudowań.
Goście często korzystają ze spływów kajakowych, z jazdy na komikach polskich, z tras rowerowych i przyrodniczych, których u nas nie brakuje.

O każdej porze tu ładnie, kto nie chce wierzyć, niech wpadnie...

Do LOBELII, kto przyjedzie, ten się nigdy nie zawiedzie.

Bo tu cisza, spokój błogi, tu się kończą polne drogi.
To krajobraz z baśni wzięty - nad jeziorem zapach mięty,
mgły nad łąką i nad tonią, które zmierzchem, świtem gonią.
A gdy słońce wyżej świeci, zamiast mgieł ganiają dzieci...

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno