adres:
Stary Gierałtów 74
57-550 Stronie Śląskie
województwo: dolnośląskie
powiat: kłodzki
telefony:
kom. 506 090 504
branże:
Agroturystyka OdważnyTeam.pl - zdjęcie-147504Agroturystyka OdważnyTeam.pl - zdjęcie-147505Agroturystyka OdważnyTeam.pl - zdjęcie-147506Agroturystyka OdważnyTeam.pl - zdjęcie-147507Agroturystyka OdważnyTeam.pl - zdjęcie-147508Agroturystyka OdważnyTeam.pl - zdjęcie-147509
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Szukacie spoko miejsca na pełen reset Waszych umęczonych dniem codziennym myśli i mięśni? Idealną miejscówką do tego celu jest OdważnyTeam.pl.Wielu z Was nas zna - jesteśmy duetem pozytywnie nastawionych do świata świrów, dla których aktywne życie jest jego smaczkiem. Biegamy po asfaltach i błotach, wyciskamy z siebie siódme poty - nie dla kolejnej pamiątkowej blachy i koszulki, lecz dla satysfakcji - dokładnie tak jak WY!


Dla Waszego wypoczynku oddajemy do dyspozycji czyste i ciepłe pokoje 2,3,4-osobowe w większości z łazienkami, wspólną - w pełni wyposażoną kuchnię, narciarnię, rowerownię oraz salę fitness.


Niebawem także pojawi się sauna z obowiązkowym zanurzaniem w beczce z zimną wodą. Gdybyście przyjechali z dzieciaczkami i chcieli mieć nieco czasu dla siebie - ogarniemy i to - organizując waszym pociechom równie aktywny wypoczynek. Wokół domu jest w bród miejsca na zabawy wszelakie, ogniska, grillowanie, opalanie i – wisienka na torcie - kąpiel w krystalicznie czystej rzece - Białej Lądeckiej - płynącej bezpośrednio w granicy działki. Morsowanie w niej to istna przyjemność, której doświadczamy na co dzień i chętnie się nią z Wami podzielimy.


Posiadamy też duży, utwardzony parking, a w okolicy niezliczoną ilość atrakcji naturalnych - trasy spacerowe, biegowe i rowerowe, narciarskie oraz jaskinie i kopalnie wszelakich bogactw. Czyli... jest co robić. Na nudę czasu nie będzie. Na oglądanie TV też. W odwodzie macie free WI-FI w całym obiekcie. Chcecie więcej? Dajcie znać - postaramy się temu sprostać. Lubimy wyzwania.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno