adres:
ul. Szosa Gdańska 34-36 Wilcze
86-031 Osielsko
województwo: kujawsko-pomorskie
powiat: bydgoski
NIP: 5540155447
rok założenia: 1985
telefony:
tel./fax (52) 381 37 56
kom. 606 323 981
kom. 602 512 701
branże:
  • Akcesoria meblowe
  • Meble ogrodowe
  • Tworzywa sztuczne - wyroby, przetwórstwo
  • Obróbka metali, wyroby metalowe, metale kolorowe
  • Meble metalowe
  • Konstrukcje metalowe, aluminiowe, stalowe
Prosper - producent mebli ogrodowych.Przedsiębiorstwo Prosper - producent sprężyn falistych Spar i Zic-Zac typu A i B.Prosper Metal Sp. z o.o. - producent stelaży meblowych z metalu.Przedsiębiorstwo Prosper P.H.U - producent stóp meblowych z tworzywa sztucznego.Przedsiębiorstwo Prosper - producent sprężyn technicznych z pokryciem antykorozyjnym.Prosper Metal Sp. z o.o. - producent stóp z aluminium i stali.
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
Szanowni Państwo,

Przez całą naszą działalność największą radość z pracy sprawiają nam zadowoleni użytkownicy naszych wyrobów. To Wasze pomysły i oczekiwania są dla nas inspiracją i motorem napędowym.

Priorytetowym celem jest nasz stały rozwój, poprzez unowocześnianie procesu produkcji, podnoszenie kwalifikacji załogi, a tym samym uzyskanie większej satysfakcji i zadowolenia naszych klientów.

Dlatego, mamy przyjęmność poinformować Państwa, że ponad 30-letni okres rozwoju prowadzonej przez nas działalności gospodarczej pod firmą Przedsiębiorstwo "PROSPER" Produkcja-Handel-Usługi w miejscowości Żołędowo przy ulicy Jesionowej 7 zaowocował potrzebą ustalenia nowej struktury gospodarczej.

Począwszy od czerwca 2011 roku z Przedsiębiorstwa "PROSPER" Produkcja-Handel-Usługi  w miejscowości Żołędowo działalność obejmująca produkcję wyrobów metalowych, została przeniesiona do nowego podmiotu pod firmą "PROSPER Metal" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Żołędowie przy ulicy Jesionowa 7.

Działalność polegająca na produkcji sprężyn, wyrobów z tworzyw sztucznych oraz hurtowa sprzedaż artykułów tapicerskich, będzie nadal realizowana w ramach istniejącego Przedsiębiorstwa "PROSPER" Produkcja-Handel-Usługi od lipca 2011 roku z siedzibą w miejscowości Wilcze ul. Szosa Gdańska 34-36.

Wprowadzenie nowej struktury jest podyktowana nie tylko koniecznością zapewnienia właściwej organizacji pracy, ale również konsekwencją długofalowej strategii dalszego rozwoju, jako podmiotu oferującego wyspecjalizowane produkty i usługi na rzecz producentów mebli. Jednocześnie zapewniamy, że poprzez sam fakt umieszczenia w firmie nazwy "PROSPER" pragnęliśmy w sposób wyraźny dać wyraz ciągłości obu podmiotów na poziomie prawnym, organizacyjnym oraz właścicielskim.

Dla komfortu zainteresowanych podajemy dane nowo powstałej Spółki:

"PROSPER Metal" Spółka z o.o. z siedzibą w Żołędowie:
ul. Jesionowa 7 - Żołędowo, 86-031 Osielsko; dane rejestrowe:
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego:
KRS 0000377742,  NIP 554-289-68-86,  REGON 340870887,  Kapitał Zakładowy: 2.730.000 zł.

 

Na stronie internetowej www.zbprosper.com.pl przedstawiamy dla Państwa wspólną ofertę produkcyjną Przedsiębiorstwa Prosper oraz Prosper Metal Sp. z o.o.


Nowości i wiadomości o Przedsiębiorstwie Prosper i Prosper Metal możesz szukać na Facebooku. Dołącz do nas!


Zapraszamy!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno