adres:
ul. Gdyńska 31/33
61-016 Poznań - Nowe-Miasto
województwo: wielkopolskie
powiat: Poznań
NIP: 7770002990
telefony:
tel. (61) 878 61 00
EXIDE Technologies S.A. - zdjęcie-5977EXIDE Technologies S.A. - zdjęcie-5978EXIDE Technologies S.A. - zdjęcie-5979EXIDE Technologies S.A. - zdjęcie-5980EXIDE Technologies S.A. - zdjęcie-5981EXIDE Technologies S.A. - zdjęcie-5982
opis działalności:

Exide Technologies z siedzibą w Paryżu, jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zaawansowanego magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu. Firma o ponad 100-letniej tradycji, lider na ryku polskim oraz czołowy eksporter do krajów UE oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Jest jednym z największych producentów akumulatorów i podmiotów zajmujących się recyklingiem akumulatorów kwasowo-ołowiowych. 

Tworzy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu (dywizja GNB), zarówno na rynek pierwotny, jak i wtórny. To uznany dostawca na pierwsze wyposażenie, którego akumulatory montowane są w najnowszych modelach samochodów marek: VW, Fiat, Toyota, Peugeot, Citroen, Jaguar, Land Rover, Hyundai, Scania, MAN, Volvo Truck i Mercedes Truck.

Produkty firmy dostępne są na rynku wtórnym pod dwiema znanymi markami EXIDE CENTRA. Marka CENTRA  istnieje na rynku od ponad 90 lat i jest jedną z najbardziej znanych i cenionych wśród kierowców marek  akumulatorów.

Exide Technologies zaopatruje światowe rynki w technologie akumulatorowe najwyższej jakości, wiedzę oraz dodatkowe wartości. Jako posiadacz dwóch centrów rozwoju i badań, dziewięciu zakładów produkcyjnych, z których jeden znajduje się w Polsce (Poznań) oraz trzech zakładów recyklingowych w Europie, Exide przestrzega najwyższych standardów, które pozwalają na opracowywanie i wdrażanie najbardziej efektywnych rozwiązań energetycznych i pomagają klientom zmaksymalizować wydajność i produktywność.

Rozwinięta sieć sprzedaży i dystrybucji Exide zapewnia najlepszą jakość obsługi i terminowe dostawy. Exide oferuje swoim klientom także dodatkowe usługi, akcesoria i doradztwo.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno