adres:
aleja Solidarności 60
00-240 Warszawa - Śródmieście
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 1231062326
rok założenia: 2006
telefony:
tel. (22) 635 34 15
kom. 693 994 068
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
BADANIA SŁUCHU DZIECIDYSKRETNE ZAUSZNE APARATY SŁUCHOWEPORADA SPECJALISTYM Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEMAPARATY SŁUCHOWE STEROWANE TELEFONEMTERAPIA SŁUCHU DLA DZIECIDYSKRETNE, WODOODPORNE APARATY WYKONANE Z TYTANU
opis działalności:
Firma Amilaut służy Państwu pomocą w dziedzinie diagnostyki, terapii i protezowania słuchu. W tym czasie pod naszą opieką znalazło się ponad tysiąc osób zadowolonych z użytkowania aparatów słuchowych,  których grono składa się zarówno z dorosłych jak i z "małych" pacjentów.

Efektywność i dynamika działania to cechy, które najlepiej charakteryzują  nasz zespół.

Ogromną satysfakcję przynoszą nam informacje płynące od naszych pacjentów o skuteczności aparatów słuchowych zakupionych w Amilaut.

Ponieważ naszym celem jest precyzyjne i niezawodne protezowanie słuchu  zapewniamy Państwu możliwość testowania aparatów słuchowych. 

W tym celu wystarczy umówić się z protetykiem słuchu na sesję badań i dobór aparatów, aby następnie zabrać je do domu i sprawdzić jak działają w życiu codziennym.

Wysokiej klasy sprzęt  diagnostyczny jakim dysponujemy w połączeniu z konsultacją protetyka słuchu z wieloletnim doświadczeniem, pozwala trafnie i szczegółowo określić rodzaj oraz stopień ubytku słuchu.

W Amilaut skuteczność aparatów słuchowych potwierdzana jest niezależnymi testami  zrozumienia mowy, co zupełnie obiektywnie określa, który aparat słuchowy spełnia swoje zadanie najlepiej.

W dobie dynamicznego rozwoju wiedzy audiologicznej, specjaliści firmy Amilaut stale podnoszą swoje kwalifikację uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, zapewniając Państwu szeroką gamę nowoczesnych pomocy słuchowych.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wieloletnią opiekę audioprotetyczną w dziedzinie badań, serwisu technicznego oraz korekt ustawień aparatów słuchowych.

Gwarantuje to Państwu niezawodne działanie aparatów słuchowych a tym samym spokój i niezmienność codziennego rytmu życia.

Słyszysz a nie rozumiesz?
Sprawdź jak to zmienić - Amilaut to Twoja droga do lepszego słyszenia...

KROK PIERWSZY -  wykonanie diagnostyki słuchu
KROK DRUGI - konsultacja protetyka słuchu i dobór aparatów słuchowych
KROK TRZECI - wypożyczenie testowych aparatów słuchowy na okres próbny
KROK PIĄTY - komfortowe komunikowanie się i radość ze słyszenia!
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno