adres:
ul. Przy Bażantarni 11
02-793 Warszawa - Ursynów
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5211604737
telefony:
tel. (22) 649 66 60
tel. (22) 649 65 75
kom. 607 306 091
branże:
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Apteka Przy Bażantarni jest całodobową Apteką, położoną w Warszawie na Ursynowie. Apteka Przy Bażantarni zaprasza 24 h  na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok, także w niedzielę i święta.

Bardzo ważnym punktem naszej oferty, są wszelkiego rodzaju leki  innowacyjne na choroby rzadkie. Dużą rolę odgrywają również szczepionki na choroby egzotyczne i tropikalne. Apteka specjalizuje się także w imporcie docelowym leków. Sprowadzamy leki, które nie są zarejestrowane w Polsce, a są niezbędne dla ratowania życia lub zdrowia.

Atutem naszej Apteki jest wysoko wykwalifikowany personel, miła i profesjonalna obsługa, duży wybór leków, paraleków, witamin, szczepionek, odżywek, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego.

W ofercie posiadamy m.in.:

  • Clexane
  • Fraxiparine
  • produkty firmy AstraZeneca
  • Sinus Rinse

Na potrzeby pacjentów Apteka wykonuje także leki recepturowe: płukanki, maści, kremy, czopki, globulki, krople.

IMPORT DOCELOWY LEKÓW

Apteka Przy Bażantarni specjalizuje się w tzw. imporcie docelowym leków. Import docelowy polega na sprowadzaniu z zagranicy leków, które nie są zarejestrowane w Polsce, a są niezbędne dla ratowania życia lub zdrowia pacjenta.

W ramach importu docelowego można sprowadzić produkt leczniczy, jeśli w Polsce nie jest zarejestrowany odpowiednik z taką samą substancją czynną pod warunkiem, że dany lek jest dopuszczony do obrotu w kraju, z którego jest importowany.

Sprowadzenie z zagranicy produktu leczniczego niezarejestrowanego w Polsce (import docelowy) - Składanie zapotrzebowania

Zapotrzebowanie wystawia szpital lub lekarz prowadzący leczenie poza szpitalem.

  • Jeżeli pacjent leczony jest w szpitalu (tzw. lecznictwo zamknięte) zapotrzebowanie wystawia lekarz prowadzący pacjenta. Zapotrzebowanie podpisuje dyrektor szpitala lub osoba przez niego upoważniona.
  • lekarz leczący pacjenta poza szpitalem wystawia zapotrzebowanie w dwóch egzemplarzach; drugi egzemplarz zapotrzebowania załącza się do dokumentacji medycznej pacjenta.
Więcej informacji na naszej stronie - http://www.aptekapb.pl/
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno