adres:
aleja Wojska Polskiego 8/41a
70-471 Szczecin
województwo: zachodniopomorskie
powiat: Szczecin
rok założenia: 1994
telefony:
tel. (91) 484 13 40 - Szczecin
tel. (22) 639 76 80 - Warszawa
branże:
DEDECO Biuro Architektoniczne - zdjęcie-18990DEDECO Biuro Architektoniczne - zdjęcie-18991DEDECO Biuro Architektoniczne - zdjęcie-18992DEDECO Biuro Architektoniczne - zdjęcie-18993DEDECO Biuro Architektoniczne - zdjęcie-18994DEDECO Biuro Architektoniczne - zdjęcie-18995
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmydrugi adres e-mail do firmy
opis działalności:
DEDECO Biuro Architektoniczne

Szczecin
aleja Wojska Polskiego 8/41a

Warszawa
ul. Ludwika Rydygiera 8/18

DEDECO
jest jednym z większych biur projektowych i inżynierskich działających na terenie Polski. Mamy swoje biura w Szczecinie (siedziba spółki) i w Warszawie.

Na rynku projektowym działamy od 1991 roku. Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu projektowym, znajomości procedur administracyjnych oraz sprawności organizacyjnej, realizujemy skomplikowane i wymagające pod względem inżynierskim inwestycje. Wszystko, co proponujemy, musi mieć uzasadnienie - estetyczne, techniczne i funkcjonalne. Tylko wówczas uznajemy, że pieniędzmi naszych klientów dysponujemy mądrze.

Nasi klienci to w dużej mierze klienci instytucjonalni, często z kapitałem zagranicznym. Realizujemy inwestycje od podstaw, poprzez prace przedprojektowe, koncepcje architektoniczne oraz wielobranżowe projekty budowlane i wykonawcze, uzyskując na każdym z etapów wszelkie potrzebne uzgodnienia i pozwolenia. Przygotowujemy również dokumenty przetargowe w tym: programy funkcjonalno-użytkowe, opisy standardów, projekty przetargowe, kosztorysy, specyfikacje oraz pełnimy nadzory budowlane. Dla niektórych inwestycji pracujemy w systemie "zaprojektuj i wybuduj".

W trakcie ponad dwudziestoletniej działalności na rynku usług projektowych i inżynierskich, DEDECO Sp. z o.o. dała się poznać, jako profesjonalny i rzetelny wykonawca dokumentacji projektowej czego potwierdzeniem są zdobywane nagrody i wyróżnienia.

Więcej informacji na temat naszej działalności i oferowanych usług znajdziecie Państwo na naszej stronie www.dedeco.pl.
Pozyskiwanie terenów, przygotowanie inwestycji, ocena wykonalności, kosztorysy, zastępstwo inwestorskie, nadzór inwestorski, przygotowywanie i prowadzenie przetargów, zarządzanie projektami, projekty, koncepcyjne, budowlane i wykonawcze. Projekty: zespołów mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, handlowo-usługowych, biurowych, przemysłowych, centrów dystrybucji, dróg torowisk, lotnisk.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno