Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Artykuły biurowe Płock, mazowieckie. Firma Handlowo-Usługowa TED Tadeusz Zawadka - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Jesienna 6
09-407 Płock
województwo: mazowieckie
powiat: Płock
NIP: 7740015367
rok założenia: 1990
telefony:
tel./fax (24) 263 67 64
tel. (24) 268 66 30
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma "TED" proponuje Państwu współpracę w zakresie zaopatrzenia hurtowego w artykuły biurowe i szkolne, w towary bardzo dobrej jakości w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Ponad dwudziestoletnie /od 1990roku/ doświadczenie w zaopatrywaniu sklepów jak i przedsiębiorstw pozwoliło na takie zestawienie oferty, że zawiera ona zarówno towary znanych marek, poszukiwanych przez klientów jak i marek mniej znanych, równie dobrej jakości, za to w znacznie niższych cenach.

W zakładce oferta prezentujemy ogólny wykaz grup artykułów, gdyż szczegółowy zawierałby ponad 5 tys. indeksów przez co byłby mało użyteczny. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów handlowych.

Istnieje możliwość zamawiania towarów telefonicznie, faksem lub e-mailem.
Na życzenie oferujemy dostawę naszym transportem.

1. Papier i galanteria papiernicza:
papier ksero, do drukarek atramentowych i laserowych, papiery specjalne, papiery komputerowe, rolki do faksów, kas i kalkulatorów, zeszyty, bruliony, kołonotatniki, skorowidze, kostki papierowe, samoprzylepne, etykiety samoprzylepne, papiery do wizytówek, koperty w pełnym asortymencie.

2. Przybory do pisania i artykuły kreślarskie:
markery przybory do pisania takich firm jak: "Parker", "Waterman"; "Sheaffer", "Senator", "Ballograf", "Inoxcrom", "Pentel", długopisy, pióra żelowe, cienkopisy i różnego rodzaju pisaki, markery permanentne i olejowe, w tym przeznaczone do celów przemysłowych, zakreślacze (różnego typu), ołówki zwykłe i techniczne, automatyczne, korektory w płynie, pisaku, w taśmie, atramenty, tusze, wkłady do długopisów, naboje do piór, gumki do ścierania, temperówki.

3. Galanteria biurowa:
dziurkacze zwykłe i specjalne na 100 i więcej kartek, zszywacze zwykłe i specjalne na 100 lub 250 kartek, zszywki, w tym do zszywaczy specjalnych, spinacze i klipsy do papieru, pinezki, szpilki, zwilżacze wodne i glicerynowe, taśma klejąca, kleje biurowe, gumki recepturki, identyfikatory, wizytowniki, numeratory, datowniki, tusze i poduszki do stempli, podkłady i przyborniki na biurko, organizery, deski z klipem, nożyczki i nożyki biurowe, tablice korkowe, suchościeralne, magnetyczne (różne wymiary).

4. Organizacja i archiwizacja dokumentów:
segregatory, przekładki do segregatorów, koszulki i obwoluty do dokumentów, ofertówki, skoroszyty tekturowe i plastykowe, teczki tekturowe wiązane, na gumkę itp., teczki plastykowe, skoroszyty zawieszane, pojemniki na dokumenty.

5. Kalendarze, organizery, wyroby ze skóry:
teczki, kalendarze książkowe w formatach A-5, A-4, B-6, kieszonkowe, plakatowe, planszowe, trójdzielne, przystosowane do nadruków reklamowych, wkłady do organizerów w różnych formatach z saszetką i bez, różnego rodzaju teczki z ekoskóry w wydaniach standardowych tańszych i luksusowych na eleganckie upominki, eleganckie okładki dyplomów z ekoskóry, wizytowniki w okładkach z ekoskóry.

6. Tusze i tonery

FILIA

ul. Bielska 61
09-400 Płock
tel. (24) 264 53 25
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno