adres:
ul. Peszteńska 2/26
03-925 Warszawa - Praga Południe
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
telefony:
tel./fax (22) 810 80 19
kom. 604 272 605

reklama

opis działalności:
MODUS - to grupa inżynierów - niezależnych ekspertów, których zakresem działania jest w szerokim zakresie pojęte doradztwo energetyczne. Swoim klientom proponujemy analizę projektu czy też stanu energetycznego budynku oraz przedstawiamy konkretne rozwiązania pozwalające obniżyć koszty eksploatacyjne. Od tych najprostszych, po kompleksowe rozwiązania (techniczne, organizacyjne, formalne) pospołu z określeniem ich opłacalności. Doświadczeni doradcy dbają o satysfakcję i ukontentowanie każdego naszego klienta.

Misją firmy jest wdrażanie w budownictwie nowych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań oraz promowanie termomodernizacji istniejących budynków. Termomodernizacja budynków starszych, jest jedyną możliwością podniesienia ich efektywności energetycznej, a co się z tym wiąże ograniczenia kosztów eksploatacji.

Audyt energetyczny skazuje rozwiązania optymalne (w szczególności z punktu widzenia kosztów realizacji tego przedsięwzięcia oraz oszczędności energii) mówiące co należy zrobić i jakie działania przeprowadzić pod względem technicznym, żeby przyniosły najwyższe korzyści ekonomiczne.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno