Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Audytorskie usługi Warszawa Praga Południe. Audit Services Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Ateńska 10/14
03-978 Warszawa - Praga Południe
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
rok założenia: 1992
telefony:
tel. (22) 616 23 18-19
fax (22) 616 23 16
opis działalności:
  Podstawowym profilem działalności Naszej Firmy  jest obsługa audytorska i księgowa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.

Jesteśmy firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku usług audytorskich i rachunkowo – księgowych. Posiadamy uprawnienia do badania sprawozdań finansowych oraz prowadzenia pełnej obsługi księgowej i kadrowej.

Naszym Klientom zapewniamy bezpieczeństwo działania, ponosząc pełną odpowiedzialność za prawidłowość sporządzanych sprawozdań finansowych, prowadzonych ksiąg i rozliczeń podatkowych. Raz nawiązana współpraca owocuje rzeczowymi i bliskimi kontaktami służb finansowo-księgowych naszych Klientów z biegłymi rewidentami i specjalistami Audit Services Spółka z o.o.

Audit Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została utworzona w 1992 roku. Spółka wpisana jest na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych Krajowej Izby Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 1863.

OFERUJEMY:

-Obsługa audytorska

-Obsługa  księgowo-rachunkowa

-Prowadzenie ewidencji  przychodów i rozchodów firmy

-Sprawozdania finansoweZ wyrazami szacunku,Prezes Audit Services Spółka z o.o.

Elżbieta Tutak   
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno