adres:
ul. Polna 9/32
26-200 Końskie
województwo: świętokrzyskie
powiat: konecki
NIP: 5632127134
telefony:
kom. 692 139 416
kom. 882 507 020
branże:
Wycieczka na ŁysicęNocne zwiedzanie SandomierzaWycieczka na Święty KrzyżWycieczka w Góry ŚwiętokrzyskieWycieczka do WiedniaRowerowe świętokrzyskie
opis działalności:

Jesteś głodny wiedzy o świecie, szukasz nowych doświadczeń i wyzwań podróżniczych, a może nie masz pomysłu na spędzenie urlopu? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych wycieczek i imprez integracyjnych w ciekawe miejsca na mapie Polski oraz Europy. Uwielbiamy organizować wycieczki w Góry Świętokrzyskie, do Sandomierza i na Ziemię Lubelską. Wyprawy, które tworzymy dostępne są również dla grup zorganizowanych (firmowych, szkolnych) oraz dla seniorów. Wybierz cel podróży i pozwól nam zająć się wszystkimi formalnościami. Zaproponujemy ciekawy program zwiedzania "szyty na miarę" Twoich oczekiwań, sprawdzony hotel z przepyszną kuchnią, przewodników z pasją przekazywania wiedzy oraz wiele innych atrakcji.

Jesteśmy liderem turystyki przyjazdowej w Góry Świętokrzyskie, do Sandomierza i na Ziemię Lubelską. Na rynku organizacji imprez integracyjnych i wycieczek po Polsce i w Europie działamy od 15 lat. W 2018 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę WĘDROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI za wybitne osiągnięcia dla turystyki. Naszymi Klientami są turyści indywidualni, firmy, instytucje, urzędy, stowarzyszenia, uniwersytety trzeciego wieku, związki emerytów, grupy kadry nauczycielskiej.

Z nami odkryjesz świat:)


Zorganizujemy każdą imprezę firmową. Jeśli chcą w niej Państwo wziąć udział to ... zapraszamy do kontaktu!

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno