Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Biura projektów Gdynia. UNIPROJEKT - Baza firm Business Navigator
adres:
Plac Kaszubski 17 lokal 57
81-350 Gdynia
adres korespondencyjny:
ul. Leśna 26 Mosty
81-198 Kosakowo
województwo: pomorskie
powiat: pucki
NIP: 5860065668
telefony:
tel./fax (58) 679 12 12
kom. 602 765 355
opis działalności:
Firma uniprojekt jest nowoczesnym biurem projektowym specjalizującym się w szeroko pojętej branży elektroinstalacyjnej (sieci, instalacje i urządzenia elektryczne i elektroenergetyczne).

Biuro do kontaktu osobistego:
Plac Kaszubski 17 lokal 57 81-350 Gdynia

Firma "UNIPROJEKT" powstała w Trójmieście w 1993 roku. Na bazie doświadczeń wyniesionych z kierowania w jednym z największych biur projektowych Trójmiasta wielobranżową pracownią projektową o specjalizacji służby zdrowia powstała firma mającą na celu kontynuowanie tych doświadczeń, co w początkowym okresie rzeczywiście miało miejsce poprzez realizacje wielobranżowych opracowań projektowych ( służby zdrowia, obiektów użyteczności publicznej, szkół). Stopniowo przy wzroście zapotrzebowania na branżowe opracowania projektowe licznych zespołów architektonicznych firma przekształciła się na specjalizację w szeroko rozumianej branży elektroinstalacyjnej, wykorzystując własne wykształcenie i doświadczenia zawodowe. Zatrudniając średnio 3-4 osoby – projektantów i asystentów firma do chwili obecnej wykonała dokumentacje projektowe w różnych stadiach i różnych stopniach trudności w ilości ponad 300 z których te ważniejsze przedstawiają załączniki referencyjne.

Wykorzystując doświadczenie zawodowe w branży elektroinstalacyjnej podejmujemy się wykonania każdego tematu z zakresu budownictwa ogólnego – w szczególności mieszkaniowego, usługowo-handlowego, użyteczności publicznej, obiektów biurowych , bankowych, służby zdrowia a także z zakresu budownictwa przemysłowego. W każdym okresie projektowania zakres wykonywania dokumentacji odpowiadał potrzebom tak inwestora (zamawiającego) jak i aktualnie obowiązującego Prawa Budowlanego. Każdą dokumentację jesteśmy w stanie wykonać nie tylko w różnych jej stadiach (analizy, studia, koncepcje, projekty budowlane, wykonawcze i powykonawcze) ale i w zakresie zgodnym z zamówieniami publicznymi (części kosztorysowe, specyfikacje itp.)

Współpracujemy z wieloma firmami projektowymi branży teletechnicznej zapewniając niejednokrotnie kompleksowość dokumentacji w tych dwóch branżach, częściowo ze sobą powiązanych. Wykonujemy dokumentację branży elektrycznej nie tylko na terenie Trójmiasta ale i w całej Polsce, a także za granicą, o czym świadczą udokumentowane zdjęciami największe realizacji w Trójmieście, w Warszawie i w Moskwie. Zapraszam do korzystania z naszych usług Inwestorów, zespoły architektoniczne i inne jednostki projektowe – i te które do tej pory korzystały z naszych usług jak i nowe, zapewniając profesjonalny poziom wykonywanej dokumentacji projektowej – z pełną obsługą inwestycyjną.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno