adres:
ul. F.M.Lanciego 8/29
02-792 Warszawa - Ursynów
adres korespondencyjny:
ul. Hemara 29/29
05-500 Piaseczno
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 9511576384
rok założenia: 2000
telefony:
kom. 503 109 992
tel./fax (22) 649 43 05
tel. (22) 511 13 52
kom. 512 488 221- Oddział Piaseczno
Biuro WarszawaBiuro PiasecznoABACUS Jadwiga Adamus - zdjęcie-20438ABACUS Jadwiga Adamus - zdjęcie-20439ABACUS Jadwiga Adamus - zdjęcie-20440
opis działalności:
Kancelaria Finansowo - Podatkowa ABACUS

Nasz oddział w Piasecznie - ul Hemara 29/29, tel. 512 488 221


Kancelaria Księgowo-Podatkowa ABACUS powstała w 2000 roku i obecnie zajmuje się profesjonalną, kompleksową obsługą firm i osób fizycznych. Od początku właścicielem firmy jest Jadwiga Adamus, posiadająca Licencje Ministerstwa Finansów o numerze 4656/97 uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych a także ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej związane z prowadzonymi usługami księgowymi i doradczymi. Właścicielka biura rachunkowego jest fachowcem w dziedzinie księgowości. Wiedzę zdobyła praktykując w znanych firmach polskich i z kapitałem zagranicznym oraz na studiach o specjalności rachunkowość, podatki.

Nasze atuty:

 • Najważniejsza dla nas jest wygoda Klienta oraz atrakcyjna cena, rzetelność i najwyższa jakość świadczonych przez nas usług. Staramy się, by rachunkowość oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły więcej dla klienta problemu.
 • Wspieramy przedsiębiorców w działaniach związanych zarówno z zakładaniem firmy (rejestracja działalności gospodarczej) jak i dalszym rozwojem.
 • Oferujemy wyprowadzanie zaległości księgowych, jak i pełen zakres usług księgowych (zarówno dla firm prowadzących pełną księgowość jak i książkę przychodów i rozchodów), kadrowych, płacowych. Tak, więc nasza oferta to nie tylko kompleksowe usługi księgowe, ale również pośrednictwo w kontaktach z urzędami.

 • Nasza Kancelaria Księgowo-Podatkowa ABACUS stara się dostosować do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego Klienta ciągle rozszerzając pakiet oferowanych usług. Jeżeli rachunkowość, księgowość, płace lub współpraca z urzędami jest dla Ciebie problemem - skontaktuj się z nami

  Wybierając nas do obsługi księgowej Państwa Firmy możecie być pewni, iż:
  • Zapewniamy gwarancje bezpieczeństwa biorąc na siebie pełną odpowiedzialność finansową za prowadzone przez siebie rozliczenia
  • Zapewniamy fachowość wynikającą z doświadczenia i systematycznego szkolenia oraz indywidualne podejście do każdego klienta pod względem ceny i kontaktów.
  • Zapewniamy indywidualne podejście do problemów, jak i samego Klienta.
  • Jesteśmy do dyspozycji praktycznie “non stop”. Rozkład zajęć klientów wymusza kontakt z biurem w różnych porach dnia, nierzadko w soboty I niedziele.
  • Oprócz prowadzenia księgowości, stale utrzymujemy kontakt z właściwymi dla klienta urzędami, przez co klient nie jest narażony na konsekwencje interpretacji przepisów podatkowych
  • W przypadku wydatków, które nie mogą zostać zaakceptowane przez urząd skarbowy poinformujemy Państwa o nich i wspólnie ustalimy takie działania, by nie naraziło to Państwa na konsekwencje w postaci kar lub odsetek.


  www.adamus.net.pl
  www.adamus.net.pl/o_firmie.html
 • https://www.facebook.com/Abacus-Kancelaria-Podatkowo-Ksi%C4%99gowa-1874943482807327/

  Biuro stosuje zryczałtowany cennik lecz firma, firmie nie równa, więc ceny mogą być indywidualne.
 • EDYCJA DANYCH »
  zamknij okno