Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Garwolin, mazowieckie. Biuro Rachunkowe mgr Tomasz Łuczak Sp. z o.o. - Baza firm Business Navigator
adres:
Nowy Puznów 35b
08-400 Garwolin
województwo: mazowieckie
powiat: garwoliński
NIP: 8262211920
telefony:
kom. 512 262 595
kom. 501 011 994
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Biuro świadczy kompleksowe usługi księgowe, podatkowe i kadrowe. Ponadto prowadzimy korespondencję z ZUS, US, GUS bez angażowania swoich klientów. Biuro słynie z rzetelnego, dokładnego i terminowego wywiązywania się ze swoich obowiązków. Tym samym ułatwiamy pracę swoim klientom, pozwalając im skupić się na własnej działalności. Kłopoty z tzw. "papierkami" są naszą specjalnością.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców pragnących skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy oraz prowadzeniu interesów w poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

Współpracując z nami nie tracą Państwo czasu na zbędne stanie w korkach czy jeżdżenie po urzędach gdyż zapewniamy bezpłatny dojazd oraz pełną obsługę Klienta.

Jesteśmy biurem opartym na najnowocześniejszych rozwiązaniach skupiających się na profesjonalnej obsłudze finansowo-księgowej, tym samym zapewniając pełną satysfakcję klientów, którymi są małe jednoosobowe firmy, spółki cywilne, spółki jawne, spółki z o.o. oraz gospodarstwa rolne.

Naszą działalność prowadzimy na podstawie wydanej przez Ministerstwo Finansów Licencji Nr 17418/00 z dnia 26-06-2000r.

Posiadamy również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy prowadzeniu usług finansowo-księgowych.

W naszym biurze rachunkowym możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa, która poparta jest wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zdobytym na stanowiskach głównych księgowych w dużych firmach.

Gwarantujemy w pełni zgodną z polskimi przepisami prawnymi obsługę oraz rzetelną i fachową pomoc w każdej sprawie. Zapewniamy naszym Klientom doradztwo i reprezentację przed urzędami. Pośredniczymy w formalnościach miedzy naszymi Klientami a US, ZUS, GUS.

OFERTA

W naszym biurze rachunkowym możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa, która poparta jest wysokimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zdobytym na stanowiskach głównych księgowych w dużych firmach. Kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa oraz kadrowo-płacowa to ogół czynności obejmujących przede wszystkim:

1. Księgowanie dokumentów sprzedaży w księgach podatkowych lub rachunkowych z jednoczesnym wprowadzaniem ich do rejestru sprzedaży VAT.
2. Księgowanie dokumentów zakupu w księgach podatkowych lub rachunkowych z jednoczesnym wprowadzaniem ich do rejestru zakupu VAT.
3. Sporządzanie listy płac dla pracowników.
4. Księgowanie listy płac, kwot naliczonego ZUS-u i podatku.
5. Prowadzenie ewidencji środków trwałych.
6. Prowadzenie ewidencji wartości niematerialnych i prawnych.
7. Prowadzenie ewidencji wyposażenia.
8. Sporządzanie deklaracji VAT, PIT, CIT, AKC, DRA.
9. Sporządzanie raportów RMUA oraz deklaracji rozliczeniowych ZUS dla pracowników.
10. Prowadzenie spraw kadrowych firmy: zatrudnianie, zwalnianie pracowników, prowadzenie kartotek wynagrodzeń itp.
11. Sporządzanie i rozliczanie umów zleceń i umów o dzieło.
12. Sporządzanie deklaracji rocznych PIT.
13. Obsługa korespondencji pomiędzy Zleceniodawcą a Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
14. Reprezentowanie firmy jako pełnomocnik w ewentualnych kontrolach finansowych.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno