adres:
aleja B.Krzywoustego 6/53
40-870 Katowice
województwo: śląskie
powiat: Katowice
NIP: 6272524720
rok założenia: 2004
telefony:
kom. 515 850 983
branże:
Biuro Rachunkowe CONSTANS Sp. z o.o. - zdjęcie-78313Biuro Rachunkowe CONSTANS Sp. z o.o. - zdjęcie-78314Biuro Rachunkowe CONSTANS Sp. z o.o. - zdjęcie-78315
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

POSIADAMY UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ Z TYTUŁU PROWADZENIA DORADZTWA PRAWNO-FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWEGO I BIURA RACHUNKOWEGO.

Nasze biuro rachunkowe zostało pozytywnie zweryfikowane i na podstawie audytu zewnętrznego otrzymało certyfikat Rzetelne Biuro Rachunkowe. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych klientów. Nasze biuro rachunkowe po zakończeniu certyfikacji jest członkiem Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych. Uzyskaliśmy uprawnienia do otwierania działalności gospodarczej w CEiDG wraz z firmowym rachunkiem bankowym mBank. Nasze biuro jest postrzegane przez Klientów jako nowoczesne i konkurencyjne na rynku dzięki kompleksowej ofercie (wszystkie usługi dla biznesu w jednym miejscu). Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie i satysfakcję naszych Klientów.

Biuro Rachunkowe Constans
powstało w 2004 r. z połączenia sił trzech niezależnych przedsiębiorstw z doświadczeniem i tradycją od 1990. Z naszych usług korzysta wiele firm z całej Polski a przede wszystkim z województwa mazowieckiego i śląskiego. Naszych główny oddział i siedziba mieści się w Katowicach, skąd świadczymy usługi księgowe na terenie całej aglomeracji śląskiej, m.in. dla mieszkańców Chorzowa , Świętochłowic, Bytomia i Siemianowic. Posiadamy dwa oddziały naszego biura w Warszawie: w dzielnicy Ursynów (Kabaty) oraz w dzielnicy Włochy. Na terenie Warszawy obsługujemy firmy z wszystkich dzielnic, a zwłaszcza z: Mokotowa, Wilanowa, Ochoty, Ursusa i Śródmieścia. Naszymi klientami są również firmy z Piaseczna, Piastowa, Pruszkowa i Konstancina Jeziorny. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu firmy borykające się z problemami księgowymi, finansowymi i prawnymi korzystając z naszych porad rozwijają się prężnie i funkcjonują coraz lepiej, osiągając znakomite wyniki finansowe. Pomogliśmy setkom przedsiębiorstw, świadcząc kompleksowe usługi.

Prowadzimy księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencję ryczałtową oraz ewidencję na potrzeby podatku VAT. Sporządzamy deklaracje podatkowe, sprawozdania finansowe i sprawozdania statystyczne. Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo- płacową. Prowadzimy listy płac, rozliczenia z ZUS oraz akta osobowe pracowników. Rozliczamy dotacje unijne i wyprowadzamy zaległości firm. Pomagamy załatwić formalności związane z zakładaniem działalności gospodarczej oraz z wyborem optymalnej formy opodatkowania. Otwieramy Spółki z o. o. za pośrednictwem S24. Zapraszamy do współpracy.

Posiadamy zezwolenie Ministra Finansów RP na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
, naszą kadrę księgowych stanowią osoby stale rozwijająca się naukowo kadra w zakresie rachunkowości oraz prawa podatkowego i ZUS.
Sam zdecyduj w jaki sposób chcesz nam przekazywać dokumenty: osobiście, kurierem, w formie elektronicznej lub abyśmy sami w ustalonym terminie je odebrali.

Wszystkie deklaracje wysyłamy za Ciebie, w Twoim imieniu do urzędu skarbowego, statystycznego czy ZUS. Możemy również reprezentować Cię w kontaktach z tymi instytucjami.

Proponujemy, aby sprawy księgowe i podatki powierzyli Państwo profesjonalistom.

OFERUJEMY
 
Uruchamianie działalności gospodarczej
- złożenie wniosku do CEiDG - uruchomienie działalności
- zakładanie Spółek handlowych
- zakładanie firmowego rachunku bankowego mBank (konto 0zł kosztowe)
- wniosek o nadanie NIP i VAT-R oraz VAT-UE
- pomoc w wyborze formy opodatkowania
- rejestracja w Głównym Urzędzie Statystycznym
- rejestracja płatnika w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych
 
Umowy o prowadzenie usług księgowych oraz doradczych
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
- prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)
- prowadzenie księgi rachunkowej
- rozliczenia obrotu wewnątrzwspólnotowego UE (INTRASTAT)
- rozliczenia importu i eksportu z państwami trzecimi (pozawspólnotowymi)
- prowadzenie rozliczeń płacowych (ZUS, listy płac, umowy cywilnoprawne)
- prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej, pracowniczej, doradztwo
- zarządzanie zasobami ludzkimi
- przeprowadzanie rekrutacji i doboru personelu
 -restrukturyzację działalności

Likwidacja działalności gospodarczej
- przeprowadzenie likwidacji
- sporządzenie deklaracji, zawiadomień itp.
 
Sprawozdania finansowe
- bilanse
- rachunek zysków i strat
- rachunek przepływów pieniężnych
- sprawozdania statystyczne
- raporty o poziomie kosztów
- wnioski kredytowe, analizy finansowe

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno