adres:
ul. Sowia 13f
62-080 Tarnowo Podgórne
województwo: wielkopolskie
powiat: poznański
NIP: 7860009240
telefony:
tel. (61) 898 78 00
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Firma Novoferm już od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji wielu rodzajów bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Szeroki wybór różnych wersji wykonania, wykończeń, sterowników i opcji instalacji oznacza, że zawsze znajdą Państwo rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.
Oferujemy obsługę całego procesu – począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, wykonanie i montaż, a skończywszy na pomocy w pracach budowlanych, jeśli jest potrzebna. Dbamy oczywiście o wszystkie aspekty bezpieczeństwa, łącznie z odpowiednimi normami i przepisami prawnymi – w ten sposób oszczędzając klientom wiele pracy.
Oprócz bram i drzwi przemysłowych oraz przeciwpożarowych Novoferm oferuje również doki przeładunkowe do załadunku i rozładunku towarów na terenie budynku.
Jako spółka grupy Sanwa Shutter Corporation, czołowego producenta drzwi, bram garażowych oraz innych produktów wyposażenia budynków na całym świecie, firma Novoferm gwarantuje Państwu również dostęp do najnowszych rozwiązań.

Zapewniamy niezmiennie najwyższą jakość, niezawodność, wygodę i najlepsze wzornictwo w korzystnej cenie.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno