adres:
ul. Żwirki 9
97-300 Piotrków Trybunalski
województwo: łódzkie
powiat: Piotrków Trybunalski
NIP: 7712436996
telefony:
tel. (44) 647 63 45
kom. 600 301 360
branże:
  • Brukarstwo
  • Budowlane przedsiębiorstwa
  • Nieruchomości - zarządzanie, sprzedaż, wynajem, wyceny
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Podstawową działalnością Firmy Budowlanej BUSZREM jest świadczenie usług jako generalny wykonawca inwestycji budowlano-montażowych.

Stosowanie nowoczesnych technologii, oferowanie wysokiej jakości usług oraz konkurencyjnych cen zapewnia firmie nie tylko ciągłość funkcjonowania, ale również sukcesywny rozwój.

F.B. BUSZREM działa przede wszystkim na rynku krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa łódzkiego i mazowieckiego.

Doświadczenie, możliwości finansowe i techniczne oraz posiadany potencjał pozwala firmie podejmować się wykonawstwa inwestycji o dużej skali, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii spełniających wymagania jakościowe ze strony klientów.

Firma Budowlana BUSZREM znana jest zwłaszcza z kompleksowej realizacji inwestycji "pod klucz". Wykonuje komplet prac budowlanych, instalacyjnych, wykończeniowych.
Przez lata daliśmy się poznać jako rzetelny deweloper, doświadczony wykonawca usług budowlanych i wszechstronny producent materiałów budowlanych, tj. kostka brukowa, płyty betonowe, galanteria betonowa, mała architektura. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym i elastycznym spojrzeniem na świat sprawiły, że nasza firma to solidny i niezawodny partner w biznesie.
Swoją strategię opieramy na indywidualnym podejściu do każdego projektu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i potrzebom rynku. Staramy się konsekwentnie wdrażać nowe rozwiązania i technologie, dbamy o wysoki poziom kompetencji i kwalifikacji swoich pracowników. Szczególny nacisk kładziemy na ODPOWIEDZIALNOŚĆ za skutki działań podejmowanych wobec klientów, pracowników i partnerów handlowych.

Dążymy do tego, aby nasze produkty cechowały najwyższa jakość, precyzja i doskonałość, trwałość i bezpieczeństwo, wreszcie by dodawały prestiżu i poczucia wartości tym, którzy po nie sięgają.

Pragniemy stać się synonimem domu na stabilnym fundamencie, emanującego spokojem, ciepłem i równowagą, zawsze na miarę potrzeb rynku i swoich własnych, przyjazny ludziom i środowisku.

Zależy nam na tym, aby oferowane wyroby i świadczone usługi były dla Państwa źródłem wieloletniego zadowolenia. Wiemy bowiem, iż budując i modernizując obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i użyteczności publicznej oraz produkując wysokiej jakości materiały budowlane przede wszystkim BUDUJEMY ZAUFANIE.

OFERTA
Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno