adres:
ul. Grunwaldzka 25
45-054 Opole
województwo: opolskie
powiat: Opole
NIP: 7540025059
rok założenia: 1989
telefony:
tel. (77) 453 87 03
fax (77) 453 00 19
branże:
Polbau_Elektrownia Atomowa OL3 w OlkiluotoChłodnie w Elektrowni Schwarze-PumpeSilos Klinkieru w Cementowni GórażdżeOczyszcalnia ścieków w BiałejHala Metza w KrapkowicachSąd Apelacyjny w Krakowie
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Zakład Techniczno-Budowlany "POLBAU" Sp. z o.o. istnieje na rynku budowlanym od 1989r. i prowadzi swoją działalność na terenie Polski, Niemiec, Finlandii i Holandii. Siedziba zarządu firmy znajduje się w Opolu, przy ul. Grunwaldziej 25.

Oddziały wykonawcze w Polsce zlokalizowane są w Opolu, Wocławiu i Krakowie. Z racji tak usytuowanych oddziałów oraz z uwagi na fakt prowadzenia robót w większości w siłach własnych, nasz obszar działalności ogranicza się do terenu Polski południowej.

Działalność firmy POLBAU w branży budowlanej jest wszechstronna i wielozadaniowa. Działamy w obszarach budownictwa ogólnego, przemysłowego, infrastruktury oraz remontach i przebudowach obiektów zabytkowcyh jako generalny wykonawca lub wykonawca wiodący robót budowlanych. mamy również doswiadczenie w realizacjach w sytemie "zaprojektuj i wybuduj".

Posiadamy własne środki produkcji w postaci sprzętu i transportu. Zatrudniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną oraz produkcyjną.

Specjalizujemy się w wykonawstwie robót żelbetowcyh, murowych i konstrukcjach stalowych, które realizujemy w siłach własnych.

Oferujemy wykonawstwo obiektów o następującym przeznaczeniu:
- Hale produkcyjne
- Chłodnie kominowe
- Silosy żelbetowe
- Oczyszcalnie ścieków
- Budynki użyteczności publicznej
- Obiekty sportowe i szkolne
- Budynki mieszkalne, hotele, zakwaterowania zbiorowego
- Remonty obiektów zabytkowych

Galeria naszych realizacji znajduje się na naszej stronie internetowej www.polbau.pl/pl/realizacje/

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno