adres:
ul. Sikorek 1
72-123 Kliniska Wielkie
województwo: zachodniopomorskie
powiat: goleniowski
NIP: 8511620021
rok założenia: 1990
telefony:
kom. 668 646 566
branże:
Imitacja drewna na elewacjiprofile elewacyjne, listwy elewacyjne, Rodeo Wood ProfilMur Pruski, Pomysl na wykończenie elewacjiImitacja podpory drewnianej pod listwami elewacyjnymi o strukturze drewnaDrewniana elewacja hotelu, wykorzystana okładzina imitacji deski drewnianejIdealna alternatywa dla tradycyjnego drewna
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Naszą specjalizacją są systemy elewacyjne budynków m.in. imitacja drewna na elewacji. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością, popartą Aprobatą techniczną ITB, badaniami laboratoryjnymi oraz Atestem higienicznym.

Drewniana elewacja to interesujący pomysł na wykończenie budynku, który coraz częściej wykorzystywany jest w projektach budowlanych. Niestety niejednokrotnie charakterystyka tego materiału sprawia, że realizacja koncepcji jest utrudniona lub nieopłacalna.

Profile elewacyjne Rodeo Wood Profil to idealna alternatywa dla tradycyjnej deski drewnianej. Realistyczna struktura drewna, odporność na warunki atmosferyczne oraz łatwość w montażu to główne zalety naszych produktów. Różnorodne możliwości montażu takie jak pełne deskowanie, mur pruski, czy drewnopodobne wstawki sprawiają, że nasza oferta jest atrakcyjna dla każdego rodzaju inwestycji.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno