adres:
Miejscowość Parsęcko 98b
78-400 Szczecinek
województwo: zachodniopomorskie
powiat: szczecinecki
NIP: 6731851141
telefony:
kom. 606 406 781
kom. 606 369 043 (Zakład Drawsko)
kom. 606 464 074 (Zakład Kobrzyniec)
Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp. J. - zdjęcie-103918Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp. J. - zdjęcie-103920Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp. J. - zdjęcie-103915Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp. J. - zdjęcie-103917Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp. J. - zdjęcie-103916Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp. J. - zdjęcie-103919
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Firma istnieje od ponad 20 lat w systemie wielozakładowym, z siedzibą główną w Parsęcku, gm. Szczecinek, woj. zachodniopomorskie.

Posiadamy zakłady na terenie dwóch województw:
  • w zachodniopomorskim kopalnie: Parsęcko (gm. Szczecinek) oraz Drawsko (gm. Drawsko Pomorskie)
  • w kujawsko-pomorskim kopalnia Nowy Kobrzyniec (gm. Rogowo)

OFERTA

  • Żwiry do betonów
  • Grysy płukane do mas bitumicznych oraz betonu drogowego
  • Piaski
  • Kamień łupany wykładzinowy
  • Kamienie otoczaki
  • Mieszanki na podbudowę dróg do mechanicznej stabilizacji

Na specjalne zamówienie:
  • Mieszanki piaskowo-żwirowe
  • Kruszywa łamane (grysy) płukane

Jesteśmy również współwłaścicielami Kopalni Surowców Mineralnych Lipce (gm. Świdwin).

Nasza firma to średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne które od kilkunastu lat sukcesywnie się rozwija, dbając o umocnienie pozycji w branży produkcji kruszyw. Od początku działalności czyli od roku 1991, zaopatrujemy w najwyższej jakości kruszywa, głównie rynek czterech województw północno-zachodniej części Polski: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Dzięki wzajemnej konsolidacji sił staliśmy się pewnym i wiarygodnym partnerem do współpracy na rynku przemysłu budowlanego i drogowego. W technologii produkcji wykorzystujemy nowoczesne metody dla zapewnienia wysokiej jakości produktów.

Firma w chwili obecnej zatrudnia 90 wykwalifikowanych pracowników.

Zarząd firmy to doświadczone osoby pracujące w branży górniczej przerobu kruszyw od ponad 40 lat. Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym, co umożliwia w sposób szybki i solidny wywiązać się z zamówień na kruszywa nawet od najbardziej wymaganych klientów. Poprzez dostawy kruszyw z kilku rozrzuconych zakładów uczestniczymy w dużych zadaniach na rynku lokalnym. Nasze biuro obsługuje klientów w sposób elektroniczny bez konieczności odwiedzenia naszej siedziby. Na adres e-mailowy przyjmujemy zamówienia i zwrotnie potwierdzamy ich realizacje. Za naszym pośrednictwem można zamówić kruszywo łącznie z transportem do miejsca przeznaczenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno