adres:
Zimnik 35
59-407 Mściwojów
województwo: dolnośląskie
powiat: jaworski
NIP: 8951871112
rok założenia: 2006
telefony:
tel. (76) 872 82 28
kom. 691 909 098
branże:
WROMAC Sp. z o.o. - zdjęcie-31302WROMAC Sp. z o.o. - zdjęcie-31303WROMAC Sp. z o.o. - zdjęcie-31304WROMAC Sp. z o.o. - zdjęcie-31305WROMAC Sp. z o.o. - zdjęcie-31306WROMAC Sp. z o.o. - zdjęcie-31307
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Główna siedziba firmy WROMAC mieści się w Zimniku tu również znajduje się nasz zakład produkcyjny na który zapraszamy indywidualnych klientów.

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą wyrobów z kamienia naturalnego, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Wykonujemy także prace brukarskie oraz montaż elementów ciętych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Głównym kierunkiem działalności naszej firmy jest kompleksowe realizowanie dużych i małych inwestycji budowlanych. Realizujemy również indywidualne zlecenia prywatnych inwestorów.

Oferujemy takie wyroby z kamienia jak:
- kostka brukowa
- krawężniki
- elementy architektury ulicznej i ogrodowej
- parapety
- płyty etc.

Nasze wyroby oferujemy w odpowiedniej jakości i po konkurencyjnych cenach, pomagamy również w organizacji transportu zamówionych materiałów. Nieustannie aktualizujemy i wzbogacamy ofertę tak, by zapewnić Klientom jak największy wybór. Gwarantujemy profesjonalne i szybkie działanie oraz dotrzymywanie terminów realizowanych zleceń. Dzięki elastyczności, rzetelności i zaangażowaniu we współpracę z Klientem zyskaliśmy uznanie na rynku kamieniarskim. Oferowane przez nas wyroby spełniają wszelkie normy obowiązujące w budownictwie drogowym i ogólnym na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową prezentacją oferty na naszej stronie www.wromac.pl i zachęcamy do kontaktu z nami.

Oferta dla biznesu
Oferta dla domu
Realizacje
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno