adres:
ul. Goławicka 3/33
03-550 Warszawa - Targówek
województwo: mazowieckie
powiat: Warszawa
NIP: 5271648721
telefony:
kom. 511 066 464
branże:
PUJER - zdjęcie-162343PUJER - zdjęcie-162344PUJER - zdjęcie-162345PUJER - zdjęcie-162346PUJER - zdjęcie-162347
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Osuszanie budowli za pomocą HYDROIZOLACJA - INIEKCJA CIŚNIENIOWA   Wykonujemy hydroizolacje metodą INIEKCJI CIŚNIENIOWEJ. Jest to bardzo skuteczna metoda uszczelniania oraz usuwania wszelkich przecieków. Polega na wtłoczeniu od wewnątrz, przez system nawierceń,  substancji uszczelniających. Pozwala to na wyeliminowanie nieszczelności widocznych na ścianach budowli oraz tych ukrytych. Przy pomocy iniekcji ciśnieniowej wykonujemy również wzmocnienia konstrukcji żelbetowych oraz ceglanych. Do każdego wypełnienia dobieramy odpowiednie materiały.

Osuszanie budynków, ścian, murów, garaży podziemnych i piwnic to nasza specjalność!
Jesteśmy certyfikowanym partnerem wykonawczym takich firm jak Iniekcja Krystaliczna®WEBAC, czy ICOPAL. Osuszamy budynki metodą Iniekcji krystalicznej, izolacji poziomej i pionowej, iniekcji ciśnieniowej. Przeprowadzamy także osuszanie kondensacyjne i stosujemy nowatorskie systemy zabezpieczania budynków przed wilgocią. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie stosowanych prac, co jest gwarancją najwyższej jakości usług.


Ozonowanie pomieszczeń
O
zonowanie to czysta i ekologiczna dezynfekcja otoczenia i wody.
 Nie potrzebujesz żadnych środków chemicznych aby odkazić pomieszczenia, usunąć nieprzyjemne zapachy, czy pozbyć się zagrażających zdrowiu mikroorganizmów, pleśni, grzybów i wirusów. Ozon dociera wszędzie, nawet w najmniejsze zakamarki.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno