adres:
Piotrowice 106
27-630 Zawichost
województwo: świętokrzyskie
powiat: sandomierski
NIP: 8671879845
telefony:
tel. (15) 836 41 42 Piotrowice
fax (15) 836 40 20
tel. (41) 372 11 00 DOK Fidor
branże:
PIOTROWICE Sp. z o.o. - zdjęcie-119880PIOTROWICE Sp. z o.o. - zdjęcie-119882PIOTROWICE Sp. z o.o. - zdjęcie-119885PIOTROWICE Sp. z o.o. - zdjęcie-119883
opis działalności:
Spółka "PIOTROWICE" z siedzibą w Piotrowicach to jeden z głównych dostawców surowców mineralnych do przemysłu farb, lakierów, chemii gospodarczej, chemii budowlanej, gumy i przetwórstwa tworzyw sztucznych, a także producent wyrobów chemii budowlanej w 3 markach ALPOL, STABILL i SATYN.

Marka STABILL
W 1997 roku powstaje marka Stabill, pod którą do dnia dzisiejszego sprzedawane są gładzie, gipsy, kleje i szpachle gipsowe. Konsekwentna polityka jakościowa zaowocowała bogatym portfolio stałych odbiorców, pozwalającym na ciągły wzrost wolumenu produkcji. Po zakupie fabryki w Tarnobrzegu, gdzie produkowane są również wypełniacze dolomitowe, nastąpił silny rozwój Spółki. Warunkiem uzyskiwania stabilnych parametrów technicznych wyrobów są najwyższej jakości surowce. Stąd inicjatywa zainwestowania w budowę własnej fabryki gipsu w Rybniku, która rozpoczyna produkcję w 2008 roku.

Marka SATYN
Wieloletnie doświadczenie produkcyjne i marketingowe menedżerów Grupy pozwoliło na ulokowanie na rynku zupełnie nowej, stworzonej od podstaw marki. W ten sposób pod koniec 2010 roku powstaje linia produktów SATYN, która po krótkiej kampanii reklamowej bez trudu toruje sobie drogę w hurcie budowlanym, gdzie dostarczane są wyroby gipsowe, wytwarzane na bazie naturalnych wypełniaczy mineralnych, gipsu naturalnego, gipsu syntetycznego oraz wysokiej jakości polimerów i modyfikatorów, a także wyroby cementowe: kleje do okładzin i ociepleń oraz gładzie i szpachle cementowe. Uzupełnieniem oferty są wyroby mokre: grunty oraz elewacyjne tynki dekoracyjne (w tym mozaikowe). Produkty SATYN znakomicie zdają egzamin podczas wykańczania nowoczesnych, a nawet awangardowych wnętrz. Z drugiej strony pozwalają też na odtworzenie świetności zabytkowych stiuków, kapiteli kolumn i ozdobnych fryzów z precyzją przywodzącą na myśl kunszt dawnych mistrzów.

Marka ALPOL
Po połączeniu Grupy Piotrowice z Grupą ALPOL, wyroby marki ALPOL stały się naturalnym wzmocnieniem pozycji rynkowej całej firmy Piotrowice.
W markę, która funkcjonuje od 1990 roku, zaopatrują się setki dystrybutorów, którzy doceniają walory jakościowe wapna hydratyzowanego tworzonego według nowatorskiej technologii a także wyroby profesjonalnej chemii budowlanej w postaci suchych i mokrych mieszanek budowlanych. Oferta marki ALPOL została usystematyzowana w grupach: zapraw murarskich, spoin i silikonów, tynków, posadzek, klejów cementowych, farb, gruntów, hydroizolacji, impregnatów, mas polimerowych, gipsów, tynków gipsowych, wapna, cementu i betonu. Naturalnym wzmocnieniem oferty jest komplementarność tych produktów w ramach rozwiązań systemowych: ociepleń, hydroizolacji i Nanosystemu do klinkieru.

Grupa PIOTROWICE wytwarza produkty w 4 zakładach produkcyjnych, sprzedając ogółem około 250 wyrobów oraz kilkadziesiąt materiałów uzupełniających do systemów ociepleń i hydroizolacji.
Działalność Grupy skupia się na kompleksowej obsłudze klientów obejmującej sprzedaż, logistykę, szkolenia oraz wsparcie techniczne.
Dzięki wysokiej jakości oraz stabilnym parametrom technicznym wytwarzanych produktów Grupa zdobyła powszechne uznanie klientów i wiele cenionych certyfikatów jakościowych.

PIOTROWICE  Sp. z o.o.
Piotrowice 106, 27-630 Zawichost
tel. +48 15 836-41-42, e-mail: sekretariat@piotrowice.pl    www.piotrowice.pl    www.alpol.pl    www.stabill.pl    www.satyn.pl   
Dział Obsługi Klienta:
tel. +48 41 372-11-10..12, e-mail: dok@piotrowice.pl
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno