adres:
ul. K.Tetmajera 87
34-300 Żywiec
województwo: śląskie
powiat: żywiecki
NIP: 5532562209
telefony:
tel. (33) 860 46 04
kom. 510 283 936
kom. 532 463 039
branże:
MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. - zdjęcie-106254MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. - zdjęcie-106255MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. - zdjęcie-106256MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. - zdjęcie-106257MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. - zdjęcie-106258MITECH Chemia Budowlana Sp. z o.o. - zdjęcie-106259
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmygłówny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

MITECH Chemia Budowlana to firma rodzinna działająca od wielu lat na polskim rynku, specjalizująca się w produkcji systemów ociepleń budynków oraz produktów chemii budowlanej. Na przestrzeni lat, dzięki systematycznemu rozwojowi i licznym inwestycjom związanym z unowocześnieniem zaplecza laboratoryjno-produkcyjnego i zaangażowaniu wykwalifikowanej kadry specjalistów oraz współpracy z renomowanymi dostawcami surowców, nasza marka stała się rozpoznawalna w Polsce i w wielu krajach Unii Europejskiej.

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości materiałów, prowadzona jest ścisła kontrola surowców, wyrobów gotowych oraz procesów technologicznych. Innowacyjne systemy technologiczne, które wdrażają nasi inżynierowie, pozwalają dostarczyć produkty najwyższej jakości spełniające wymagania norm i oczekiwania klientów. Wysoki standard produktów potwierdzają Certyfikaty ETA i oznaczenia CE, które dopuszczają nasze produkty do stosowania w budownictwie w krajach UE. 

Oferta Mitech to między innymi:

- tynki cienkowarstwowe 

- kleje do systemów ociepleń

- farby elewacyjne

- farby do wnętrz

- grunty


 
Mitech jest zaangażowany w pomoc społeczną i charytatywną. Jedną z wielu inicjatyw społecznych jest sponsorowanie Klubu sportowego TS Mitech. Klub to nie jedyny nasz podopieczny. Nie zapominamy również o domach dziecka, uczniach szkół podstawowych, gimnazjalnych i specjalnych. Więcej o naszym zaangażowaniu znajduje się na naszej stroonie internetowej w zakładce Społeczna odpowiedzialność biznesu.

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno