Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Giżycko, warmińsko-mazurskie. Cukiernia U ADAMA - Baza firm Business Navigator
adres:
ul. Tadeusza Kościuszki 10a
11-500 Giżycko
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: giżycki
NIP: 8450001305
rok założenia: 1985
telefony:
tel./fax (87) 428 26 95
kom. 602 430 930
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:

Firma "Cukiernia u Adama" Adam Kajetanowicz z siedzibą w Giżycku rozpoczęła swą działalność w 1985 roku. Założycielem i właścicielem Firmy jest Adam Kajetanowicz, którego tradycje cukiernicze sięgają już trzeciego pokolenia.


Początkowo firma zajmowała się produkcją ciast i lodów tradycyjnych, po które ustawiały się kolejki spragnionych orzeźwienia i odrobiny słodyczy mieszkańców bądź turystów, odwiedzających "Krainę Wielkich Jezior Mazurskich". W 1991 roku właściciel Adam Kajetanowicz postanowił rozpocząć przemysłową produkcję lodów.


Dla małego zakładu rzemieślniczego zostały zakupione włoskie linie technologiczne, służące do produkcji lodów oraz specjalistyczny tabor samochodowy przystosowany do przewożenia lodów, będący nieodzowną częścią rozkwitającej firmy. W roku 1995 rozpoczęto gruntowną przebudowę zakładu na terenie którego powstało nowoczesne i w pełni wyposażone przedsiębiorstwo produkcyjne.


Tak właśnie z małego pąka, jakim był zakład rzemieślniczy produkujący ciasta i lody oraz mrożone wyroby kulinarne, na przestrzeni kilku lat rozkwitł prawdziwy kwiat - firma, która obecnie zatrudnia ok. 70 osób.


Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i do skorzystania z naszych usług!

EDYCJA DANYCH »
zamknij okno