adres:
ul. Konarskiego 16/29
11-500 Giżycko
województwo: warmińsko-mazurskie
powiat: giżycki
NIP: 8451062676
rok założenia: 1990
telefony:
tel. (87) 428 83 31
kom. 602 580 593
branże:
Futura 860+ to houseboat adresowany dla osób ceniących komfort i wygodę za przystępną cenę. Łódź jest siedmioosobowa, posiada 3 dwuosobowe zamykane kabiny i pojedyńczą koje w mesie. Łódź posiada kabinNautika 1000 to barka na miarę XXI wieku. Super nowoczesna, komfortowa i przyjazna środowisku - cicha, nie robi fali, silnik diesla spełnia wszelkie wymogi unijne dotyczące głośności i czystości. JestFutura 36 to nowoczesny jacht zaprojektowany dla tych którzy lubią wygodę i komfort. W łodzi zaprojektowano nowatorskie rozwiązania umilające wypoczynek, jej przestronny pokład dziobowy zapewni wygodęPUH Żeglarz Roman Kułdo - zdjęcie-58198PUH Żeglarz Roman Kułdo - zdjęcie-58199PUH Żeglarz Roman Kułdo - zdjęcie-58200
opis działalności:
Już od 30 lat prowadzimy czarter jachtów  na Mazurach, od  10 lat czarterujemy łodzie motorowe bez uprawnień. Czarter bez patentu to przyszłość naszej firmy. Zgromadzone doświadczenie powoduje że dokładnie wiemy czego oczekują klienci czarterujący łodzie motorowe bez patentu . Nasze łodzie co roku są rzetelnie przygotowywane do sezonu, lodówki naprawdę działają, burty lśnią jak nowe a silniki nie zawodzą, gdy są najbardziej potrzebne. Czarter łodzi bez uprawnień to przyszłość i rewolucja  wypoczynku na wodzie.

Twój urlop jest dla nas najważniejszy.

Cennik ułożyliśmy tak aby był jak najbardziej adekwatny do świadczonych przez nas usług. Nasze jachty motorowe są bardzo łatwe w obsłudze i bezpieczne dla załogi, już wielokrotnie usatysfakcjonowały nie jednego klienta. Po czarter łodzi motorowych zapraszamy do naszego Portu Dalba w Giżycku, to spokojna przystań z zamykanym parkingiem i restauracją Siwa Czapla serwująca przepyszne dania regionalne, którą znają wszyscy odwiedzający Mazury. W naszej ofercie znajdują się luksusowe jachty motorowe typu Nautika 1000, Futura 36 oraz Futura 860+. Już dziś zaplanuj wynajem łodzi motorowych mazury, zabierz rodzinę znajomych - Mazury czekają.

Oferta jachtów:

Nautikka 1000
Futura 36
Futura 860+

Usługi:
  • Czarter bez patentu
  • Wycieczki po jeziorach
  • Czarter małych łodzi bez uprawnień

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno