adres:
ul. Wyszyńskiego 2 lok.98
15-888 Białystok
województwo: podlaskie
powiat: Białystok
NIP: 5422179136
telefony:
tel. (85) 667 04 00
kom. 604 533 422
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

Akumulatory samochodowe - sprzedaż, wymiana

Branża akumulatorów samochodowych - sprzedaż i wymiana zajmuje się dostarczaniem, sprzedażą oraz instalacją akumulatorów samochodowych, a także usługami związanymi z wymianą starych, zużytych akumulatorów na nowe oraz recyklingiem zużytych akumulatorów. Dobre firmy oferują obsługę klienta, doradzają klientom w wyborze odpowiedniego akumulatora, a także dostarczają informacji na temat konserwacji i prawidłowej obsługi, aby przedłużyć żywotność nowego akumulatora. Większość nowych akumulatorów samochodowych jest objęta gwarancją producenta. Firmy zajmujące się akumulatorami często zapewniają wsparcie posprzedażowe w razie problemów z zakupionym produktem. Branża akumulatorów samochodowych odgrywa ważną rolę w utrzymaniu pojazdów w ruchu i zapewnieniu niezawodności ich działania.

Alarmy samochodowe

Branża alarmów samochodowych zajmuje się produkcją, sprzedażą i instalacją systemów alarmowych przeznaczonych do zabezpieczania pojazdów samochodowych przed kradzieżą lub innymi zagrożeniami. Systemy alarmowe samochodów są projektowane tak, aby wykrywać nieautoryzowany dostęp do pojazdu, próby kradzieży lub uszkodzenia pojazdu, a następnie reagować na te zagrożenia, informując właściciela i/lub wywołując alarm dźwiękowy lub świetlny. W tej branży działa wiele firm produkujących różne typy systemów alarmowych samochodów. Produkty te obejmują czujniki ruchu, czujniki otwarcia drzwi, moduły zdalnego sterowania, syreny alarmowe i inne komponenty. Firmy zajmujące się alarmami samochodowymi oferują usługi montażu i instalacji systemów alarmowych w pojazdach. W ramach obsługi posprzedażowej, wiele firm oferuje usługi serwisowe i konserwację alarmów samochodowych, zapewniając, że systemy są w pełni sprawne. Zaawansowane systemy alarmowe mogą być skonfigurowane do monitorowania i powiadamiania właściciela pojazdu lub służb ochrony w przypadku aktywacji alarmu. Niektóre systemy alarmowe są zintegrowane z innymi funkcjami samochodu, takimi jak centralny system zamykania drzwi, a także mogą oferować zdalne sterowanie pojazdem za pomocą aplikacji mobilnych. Systemy alarmowe są projektowane tak, aby minimalizować fałszywe alarmy, które mogą być wywoływane przez przypadkowe czynniki, takie jak wibracje czy hałas otoczenia. Branża alarmów samochodowych ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa pojazdów i zapobieganie kradzieżom. Wspomaga właścicieli pojazdów w ochronie swojej własności i zapewnia spokój ducha. Coraz bardziej zaawansowane systemy alarmowe oferują dodatkowe funkcje, takie jak monitorowanie położenia pojazdu i zdalne sterowanie, co sprawia, że są one coraz bardziej atrakcyjne dla kierowców.

Anteny

Branża anten zajmuje się projektowaniem, produkcją, instalacją i obsługą różnego rodzaju anten, które służą do odbioru i nadawania sygnałów radiowych, telewizyjnych, satelitarnych, radiokomunikacyjnych i innych rodzajów komunikacji bezprzewodowej. Inżynierowie specjalizujący się w tej branży projektują anteny o różnych kształtach i rozmiarach, zależnie od ich przeznaczenia i rodzaju sygnału, który mają odbierać lub nadawać. Instalatorzy anten zajmują się montażem anten w różnych miejscach, od dachów budynków po maszty i wieże, aby zapewnić optymalny odbiór sygnału. Branża anten oferuje usługi serwisu i konserwacji, w tym naprawy i kalibrację anten, aby zapewnić ich ciągłą skuteczność. Specjaliści od anten satelitarnych zajmują się instalacją i konserwacją anten wykorzystywanych w komunikacji satelitarnej, w tym w telewizji satelitarnej i łączności satelitarnej. Anteny są niezbędne do nadawania sygnałów, takich jak sygnały telewizyjne i radiowe, a także do odbioru sygnałów, takich jak sygnały GPS i łączności bezprzewodowej. Ze względu na rozwijającą się technologię w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej, branża anten ciągle dostosowuje się do nowych wyzwań, takich jak łączność 5G i Internet Rzeczy (IoT). Anteny pełnią ważną rolę w umożliwianiu komunikacji na odległość i dostępie do różnych usług, co sprawia, że są nieodzownym elementem współczesnych technologii komunikacyjnych.