adres:
ul. Żurawia 8
05-860 Płochocin
województwo: mazowieckie
powiat: warszawski zachodni
NIP: 5270207357
rok założenia: 1991
telefony:
tel. (22) 631 17 71-72

reklama

email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
GRACO Sp. z o.o. - zdjęcie-17005GRACO Sp. z o.o. - zdjęcie-17006GRACO Sp. z o.o. - zdjęcie-17007GRACO Sp. z o.o. - zdjęcie-17008GRACO Sp. z o.o. - zdjęcie-17009GRACO Sp. z o.o. - zdjęcie-17010
opis działalności:
Szanowni Państwo, nasza firma - GRACO Sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Od samego początku zajmujemy się maszynami roboczymi, służącymi do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości.

Przy wyborze strategicznych dostawców produktów, oferowanych przez nas na rynku polskim stosujemy kryterium najwyższej jakości. Z tego powodu postanowiliśmy związać się ze światowym liderem - firmą PALFINGER.

Firma PALFINGER, której jesteśmy generalnym przedstawicielstwem w Polsce od 1992 roku, jest światowym liderem w produkcji hydraulicznych maszyn załadunkowych, przeznaczonych przede wszystkim do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych. Mamy przyjemność oferować na naszym rynku cenione na całym świecie:
 • żurawie ogólnego stosowania PALFINGER
 • żurawie specjalne PALFINGER (kolejowe, morskie, militarne)
 • żurawie leśne i recyklingowe PALFINGER EPSILON
 • hakowce i bramowce PALFINGER
 • podnośniki koszowe PALFINGER PLATFORMS

Od 2004 roku produkujemy kompletne samochody ciężarowe z hydraulicznymi urządzeniami załadunkowymi w oddziale naszej firmy w Gliwicach.

Zakład Produkcyjny Łabędy (ZPŁ) w Gliwicach posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) do naprawy, modernizacji i konserwacji żurawi, dźwigników i podestów ruchomych. Kompletne samochody ciężarowe budowane w zakładzie w krótkich seriach są poddawane badaniom homologacyjnym w Instytucie Transportu Samochodowego (ITS) i posiadają świadectwa homologacyjne lub dopuszczenia jednostkowe Transportowego Dozoru Technicznego (TDT). Maszyny robocze służące do pracy na wysokości poddawane są zgodnie z europejską dyrektywą maszynową badaniom prowadzonym przez jednostki notyfikowane i posiadają wydawane przez nie świadectwa badania typu.

W październiku 2012 roku otworzyliśmy na Mazowszu nowoczesny Zakład Produkcyjny Płochocin (ZPP). Obiekt znajduje się w Płochocinie, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Warszawa- Poznań, około 10 km od węzła Konotopa autostrady A2 i składa się z hali serwisowo-produkcyjnej o powierzchni ok. 2000 m.kw. , magazynu o powierzchni ok. 400 m. kw. , budynku biurowego i centrum kompetencyjno-szkoleniowego o powierzchni ok. 1000 m.kw. oraz utwardzonego placu manewrowego do badań i odbioru żurawi oraz podnośników koszowych o powierzchni ponad 4000 m.kw.

W zakresie maszyn produkowanych przez firmę PALFINGER z przeznaczeniem do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych współpracujemy z czołowymi krajowymi producentami zabudów, a także firmami, posiadającymi uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do naprawy i konserwacji urządzeń objętych dozorem zgodnie z przepisami. W ten sposób, z myślą o końcowym użytkowniku, tworzymy wspólnie z naszymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu urządzeń firmy PALFINGER.
Formalnym potwierdzeniem misji naszej firmy jest uzyskany w lipcu 2005 roku certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.

Gwarantujemy fachową obsługę Klienta:
 • zapewniamy kompleksowe dostawy samochodów ciężarowych z maszynami firmy PALFINGER i przyczep
 • szkolimy operatorów naszych urządzeń i pomagamy im w uzyskaniu uprawnień dozorowych
 • prowadzimy konserwacje, naprawy i modernizacje poddozorowych urządzeń dźwignicowych
 • oferujemy całą gamę osprzętu roboczego do żurawi (chwytaki, kosze robocze, zawiesia, wciągarki, widły paletowe, świdry ziemne) i akcesoriów hydraulicznych (zbiorniki oleju, chłodnice oleju, filtry, pompy)
 • zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju, dysponujemy własnymi magazynami części zamiennych i samochodami serwisowymi

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z jakości naszych produktów i usług.
Cel ten osiągamy poprzez:
 1. zrozumienie potrzeb oraz spełnianie wymagań i oczekiwań naszych Klientów
 2. dostarczanie usług oraz produktów:
 • niezawodnych i bezpiecznych dla użytkowników
 • o najwyższych światowych walorach użytkowych, jakościowych i estetycznych
 • po konkurencyjnej cenie
 • w terminie
 1. spełnianie przepisów prawnych oraz potwierdzanie zgodności oferowanych produktów i usług z dyrektywami, normami oraz przepisami
 2. ciągłe podnoszenie poziomu obsługi naszych Klientów
 3. systematyczne podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie pracowników firmy
 4. współpracę z kwalifikowanymi dostawcami produktów i usług
EDYCJA DANYCH »
zamknij okno

reklama