adres:
ul. Zakładowa 4
62-510 Konin
województwo: wielkopolskie
powiat: Konin
NIP: 6650014493
telefony:
tel. (63) 245 30 95
fax (63) 242 22 29
email:główny adres kontaktowy e-mail do firmy
opis działalności:
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie prowadzi działalność od stycznia 1992 r. Przesłanką utworzenia Agencji była potrzeba posiadania organizacji pozarządowej działającej na rzecz rozwoju regionalnego (restrukturyzacja gospodarki i rozwój sektora małych i średnich przedsiębiorstw), wyspecjalizowanej w realizacji rządowych i międzynarodowych programów polityki regionalnej dla samorządów.

Działalność ARR S.A. w Koninie obejmuje:
 • realizację projektów związanych z rozwojem regionalnym, rozwojem przedsiębiorczości i innowacyjności w Wielkopolsce, finansowanych głównie ze środków UE,
 • realizację projektów z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki,
 • wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) poprzez realizację usług doradczych, szkoleniowych i informacyjnych oraz udzielanie dotacji,
 • doradztwo finansowe, pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania, opracowywanie dokumentacji kredytowej,
 • pośrednictwo w zakresie udzielania pożyczek i poręczeń dla przedsiębiorców,
 • organizowanie seminariów i konferencji o tematyce istotnej dla rozwoju regionalnego i lokalnego,
 • współpracę z samorządami w zakresie wdrażania projektów rozwoju regionalnego,
 • współpracę z instytucjami i organizacjami związanymi z rozwojem regionalnym i rozwojem przedsiębiorczości,
 • promowanie współpracy regionów, instytucji i przedsiębiorstw za zagranicą,
 • wynajem powierzchni pod działalność gospodarczą.

  W okresie niespełna dwudziestoletniej działalności Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie ugruntowała swoją pozycję jako jedna z poważniejszych instytucji wspierających rozwój regionalny na terenie województwa wielkopolskiego.

  Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie posiada bogate doświadczenie w realizacji usług doradczych, szkoleniowych i informacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw, projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej oraz usług doradczych i szkoleniowych dla samorządów.

  Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie posiada na swoim koncie wiele zrealizowanych seminariów i konferencji oraz inicjatyw o charakterze lokalnym i regionalnym.

  Od roku 2001 do 2008 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie pełniła funkcję Regionalnej Instytucji Finansującej (RIF) dla województwa wielkopolskiego, tj. instytucji, która na szczeblu regionalnym administrowała środkami unijnymi przeznaczonymi na wsparcie rozwoju przedsiębiorstw.

  OFERTA

  Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie oferuje szeroki wachlarz usług doradczych, szkoleniowych i informacyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej oraz świadczy usługi doradcze i szkoleniowe dla samorządów. Posiadamy na swoim koncie wiele zrealizowanych seminariów i konferencji oraz inicjatyw o charakterze lokalnym i regionalnym.

  Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • EDYCJA DANYCH »
  zamknij okno